زوم اپ: بهینه سازی مصرف باتری توسط اپلیکیشن ShutApp -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زوم اپ: بهینه سازی مصرف باتری توسط اپلیکیشن ShutApp ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :ShutApp
/section>

ShutApp Real Battery Saver اپلیکیشنی برای بهینه سازی مصرف باتری است که با متوقف کردن فعالیت های غیر ضروری در پس زمینه ی گوشی، می تواند تاثیر قابل قبولی را در مصرف باتری شما بگذارد. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : متوقف کردن خودکار برنامه هایی که بدون توجیح خاصی مشغول فعالیت در پس زمینه ی گوشی هستند، به قدری می تواند در نحوه ی مصرف باتری های موبایل موثر باشد که احتمالا در اولین تجربه ای که از اپلیکیشن های مشابه ShutApp Real Battery Saver داشته اید، شمارا از نتیجه ی به دست آمده متعجب کرده اند. همانطور که تبادل اطلاعات توسط اپلیکیشن های بلااستفاده باعث تمام شدن هر چه زودتر بسته های اینترنتی می شوند، فعالیت آن ها در پس زمینه ی گوشی نیز تاثیری مشابه در باتری موبایل دارد؛ به طوری که با وجود آنکه شاید استفاده ای از آن ها نکنید، این اپلیکیشن در حال استفاده از رم، پردازنده و در نتیجه باتری دستگاه هوشمند شما هستند. ShutApp Real Battery Saver یکی از اپلیکیشن های شناخته شده ای است که می تواند با انجام متدهای خاصی، و با بستن برنامه های بلااستفاده، مصرف باتری را در گوشی شما بهینه کند.

زوم اپ: بهینه سازی مصرف باتری توسط اپلیکیشن ShutApp
,android,android app,ShutApp,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار

آکاایران: زوم اپ: بهینه سازی مصرف باتری توسط اپلیکیشن ShutApp

برخلاف دیگر اپلیکیشن های مدیریت باتری که از ظاهر چندان کاربرپسندی برخوردار نیستند، ShutApp Real Battery Saver از یک رابط کاربری جذاب و شیک پشتیبانی می کند که ظاهر بروز، حرفه ای و گویا را در اختیار کاربران می گذارد؛ به طوری که در اولین استفاده از برنامه نیز، متوجه تمام امکانات و بخش های آن خواهید شد. غیرفعال کردن برنامه های غیر ضروری که باعث مصرف بیش از اندازه ی باتری می شوند، خاتمه دادن به اپلیکیشن ها با Task Killer قدرتمند و متوقف کردن برنامه ها هنگام خاموش شدن صفحه از امکاناتی هستند که به هر چه محبوب تر شدن این اپلیکیشن کمک فراوانی کرده اند. برای دانلود می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

,android,android app,ShutApp,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار
,android,android app,ShutApp,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع :

زوم اپ: بهینه سازی مصرف باتری توسط اپلیکیشن ShutApp گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات