آکایران :GooTile Photo
/section>

GooTile Photo اپلیکیشنی برای گوشی های ویندوزفون است که وظیفه ی ویرایش عکس های شما را بر عهده دارد. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : اگر سری به اپلیکیشن های اجتماعی بزنید حتما با تعداد بسیاری از عکس های مختلف مواجه خواهید شد که همگی با هنرها و سلیقه های خاصی ویرایش شده اند. اگر شما هم علاقه مندید که تصاویر خود را به شکل های خاص و حرفه ای ویرایش کنید نیازی به پیش نیازهای تخصصی نخواهید داشت؛ بلکه می توانید با استفاده از اپلیکیشن های تهیه شده در زمینه ی ساخت عکس های گرافیکی، تنها با چند لمس، تصاویر خود را توسط افکت های مختلفی تزیین کنید. GooTile Photo یکی از بهترین اپلیکیشن های ویرایش تصاویر در ویندوزفون است که به کمک آن می توانید تصاویر زیبایی را از عکس های ساده و شاید تکراری شده ی خود به وجود بیاورید.

زوم اپ: ویرایش تصاویر در ویندوزفون با GooTile Photo -

آکاایران: زوم اپ: ویرایش تصاویر در ویندوزفون با GooTile Photo

GooTile Photo علاوه بر اینکه می تواند عکس های قبلی شما را ویرایش کند، قابلیت اتصال به دوربین دستگاه و ثبت عکس های جدید را نیز خواهد داشت که توسط آن می توانید عکس های خود را بلافاصله بعد از ثبت، توسط ابزارک های این اپلیکیشن ویرایش کنید. در این بخش هر دو دوربین جلو و عقب فعال خواهند بود و می توانید توسط هر کدام که مایل بودید به ثبت عکس های جدید بپردازید. این اپلیکیشن علاوه بر وجود افکت های جذاب، امکان کلاژ کردن عکس ها را نیز دارد که توسط آن می توانید تا ۸ عکس را در کنار هم قرار داده و به یک تصویر واحد تبدیل کنید. برای دانلود می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

زوم اپ: ویرایش تصاویر در ویندوزفون با GooTile Photo -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع : زوم اپ: ویرایش تصاویر در ویندوزفون با GooTile Photo -

تبلیغات