زوم اپ: بازبینی و بررسی قدرت آنتن دهی مودم با WIFI Signal Strengt -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زوم اپ: بازبینی و بررسی قدرت آنتن دهی مودم با WIFI Signal Strengt ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :WIFI Signal Strengt
/section>

WIFI Signal Strengt اپلیکیشنی کاربردی برای گوشی های اندروید است که به کمک آن می توانید قدرت فرکانس WiFi خود را مشاهده و بررسی کنید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : چند سالی است که به لطف گسترده شدن بستر اینترنت پرسرعت و همچنین افزایش استفاده از گوشی های هوشمند، مودم های وای فای به بسیاری از خانه ها راه پیدا کرده اند. اگر شما هم صاحب یک مودم وای فای در منزل خود هستید حتما از موضوعاتی که می تواند باعث تقویت یا تضعیف موج آن شوند با خبر هستید. برای مثال پیشنهاد شده است که مودم وای فای را در سطح بالاتری نسبت به سایر وسایل منزل قرار دهید تا آنتن دهی آن وسیع تر شود، یا در حالتی دیگر تاکید شده که هرچه تعداد دیوارها و موانع بین کاربر و مودم وای فای بیشتر باشد قدرت آنتن دهی و در نتیجه سرعت انتفال داده ها نیز کاهش خواهد یافت. WIFI Signal Strengt اپلیکیشنی برای آنالیز قدرت آنتن دهی مودم شما است که می توانید در جاهای مختلف منزل یا محل کار، با اجرای آن به میزان قدرت آنتن وای فای در آن نقطه پی ببرید و بهترین محل را برای قرارگیری خود، یا حتی مودم انتخاب کنید.

زوم اپ: بازبینی و بررسی قدرت آنتن دهی مودم با WIFI Signal Strengt
,android,android app,WIFI Signal Strengt,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار

آکاایران: زوم اپ: بازبینی و بررسی قدرت آنتن دهی مودم با WIFI Signal Strengt

اما WIFI Signal Strengt تنها برای این موضوع ساخته نشده و استفاده های حرفه ای تری برای آن در نظر گرفته شده است. اگر کمی از مودم های وای فای و سیگنال های آن اطلاع داشته باشید حتما می دانید که قرارگیری چند مودم وای فای در کنار هم (برای مثال در یک آپارتمان) گاهی باعث تداخل سیگنال ها و در نتیجه کم شدن سرعت یا قطعی ارتباط برای چند ثانیه خواهد شد. این اپلیکیشن با بررسی سیگنال های تولیدی مودم شما و دیگر مودم هایی که قادر به پیدا کردن آن ها است، می تواند تداخل یا عدم تداخل آنتن ها را به شما اطلاع دهد تا در صورتی که این بازه ی تداخلی بیش از حد استاندارد بود، اقدام به انجام تغییراتی در تنظیمات مودم خود کنید. برای دانلود می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

,android,android app,WIFI Signal Strengt,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار
,android,android app,WIFI Signal Strengt,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع :

زوم اپ: بازبینی و بررسی قدرت آنتن دهی مودم با WIFI Signal Strengt گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات