loading...
آکایران :Color Mixer RGB HEX
/section>

Color Mixer RGB HEX اپلیکیشنی ساده اما کاربردی برای طراحان گرافیک است که به کمک آن می توانید با ترکیب سه رنگ اصلی قرمز، آبی و زرد رنگ های جدیدی را به وجود بیاورید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : اگر کمی تخصصی به مبحث رنگ ها و کارهای گرافیکی نگاه کرده باشید حتما از این موضوع آگاهید که تمام رنگ های موجود در اطراف ما، ترکیبی از سه رنگ اصلی قرمز، آبی و زرد هستند که با کم و زیاد شدن هر کدام از این سه رنگ، رنگ های جدیدی به وجود می آید. اپلیکیشن Color Mixer RGB HEX اپلیکیشنی ساده اما کاربردی برای گوشی های اندرویدی است که به کمک آن به سه رنگ اصلی دسترسی خواهید داشت که می توانید مقدار هرکدام را عددی بین ۱ تا ۱۰۰ قرار داده و از ترکیب های مختلفی که می توان بین این سه رنگ تنظیم کرد، رنگ های جدیدتری به وجود آورد. سبز، بنفش، قهوه ای و هر رنگ دیگری که در دنیای خود مشاهده می کنیم، همگی ترکیبی از این سه رنگ اصلی هستند که در نرم افزارهای گرافیکی نیز آن ها را با نام مخفف RGB می شناسیم. انجام این امر برای طراحان و کسانی که کارهای گرافیکی انجام می دهند بسیار ضروری و با ارزش خواهد بود به طوری که می توانند با ترکیب اتفاقی این سه رنگ، به رنگ های خاص و متفاوتی در امور طراحی خود دست پیدا کنند. ضمن اینکه امکان ترکیب رنگ ها به صورت کدهای HEX نیز در نظر گرفته شده است.

زوم اپ: ترکیب و ساخت رنگ های جدید با Color Mixer RGB HEX -

آکاایران: زوم اپ: ترکیب و ساخت رنگ های جدید با Color Mixer RGB HEX

کدهای Hex به نوعی یک شناسه یا آیدی برای رنگ ها به حساب می آیند؛ به طوری که هر کد مخصوص، نشانه ی یک رنگ مشخص و شناخته شده است که برای مثال می توان به کد رنگ قرمز یعنی #ff0000 اشاره کرد. این کد ها شناسایی و دسترسی به رنگ های خاص را به امری ساده تر تبدیل می کنند و ممکن است رنگ های زیبا و خاصی را در تصاویر مشاهده کنیم و قصد استفاده از آن را در کارهای خود داشته باشیم. در این مواقع معمولا باید عکس مورد نظر را به کامپیوتر منتقل کرده و توسط ابزارک مخصوصی در فتوشاپ یا...، به کد رنگ مورد نظر دسترسی پیدا کنید. خوشبختانه Color Mixer RGB HEX ابزاری جانبی با عنوان Color Picker نیز در خود جای داده است که به کمک آن می توانید عکس های موجود در موبایل خود را فراخوانی، و به بررسی کد رنگ بخش های دلخواه در آن بپردازید. برای دانلود این برنامه می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

زوم اپ: ترکیب و ساخت رنگ های جدید با Color Mixer RGB HEX -
زوم اپ: ترکیب و ساخت رنگ های جدید با Color Mixer RGB HEX -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع :

زوم اپ: ترکیب و ساخت رنگ های جدید با Color Mixer RGB HEX -

تبلیغات