آکایران :All Shake
/section>

 All Shake اپلیکیشنی جالب و کاربردی برای گوشی های اندروید است که به کمک آن می توانید تنها با لرزاندن گوشی خود، اپلیکیشن مورد نظرتان را اجرا کنید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : از کدام اپلیکیشن بیشتر از دیگر برنامه های نصب شده استفاده می کنید؟ تلگرام، لاین، کروم، اینستاگرام یا هر برنامه ی دیگری که در طول روز بیشتر از اپلیکیشن های دیگر از آن استفاده می کنید را به All Shake معرفی کنید تا از این پس تنها با تکان دادن گوشی خود، اپلیکیشن مورد نظر را به جال اجرا در آورید. برای مثال تصور کنید که اپلیکیشن تلگرام را به عنوان برنامه ی منتخب به All Shake معرفی کرده اید. از این پس کافیست تا هر هنگام پیغام جدیدی را در این برنامه دریافت کردید یا قصد ارسال یک پیام به یکی از دوستانتان را داشتید، به جای یافتن و لمس آیکون این برنامه، تنها گوشی خود را تکان دهید تا All Shake اپلیکیشن تلگرام را برای شما به اجرا درآورد.

اپلیکیشن ها

دانلود All Shake برای اندروید

آکاایران: زوم اپ: اجرای اپلیکیشن ها با تکان دادن گوشی در All Shake

علاوه بر اجرای یک اپلیکیشن خاص با تکان دادن گوشی، All Shake از اجرای دستورات خاصی نیز پشتیبانی می کند که برای مثال می توانید با تکان دادن گوشی، عملیات پاکسازی رم را به طور خودکار انجام دهید و برنامه های بلااستفاده را در پس زمینه ی گوشی متوقف کنید. این امر برای کاربران که از گوشی های متوسط یا ضعیفی برخوردارند بسیار مفید خواهد بود به طوری که می توانند با تکان دادن گوشی، در کثری از ثانیه و بدون نیاز به مراجعه به اپلیکیشن های دیگر، حافظه ی رم خود را پاکسازی کنند. برای دانلود می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

اپلیکیشن ها

دانلود All Shake برای موبایل

اپلیکیشن ها

دانلود اپلیکیشن All Shake

 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع : اپلیکیشن ها

دانلود All Shake

تبلیغات