loading...
آکایران :App Backup and Share
/section>

App Backup and Share اپلیکیشنی برای پشتیبان گیری از اپلیکیشن های نصب شده در گوشی و ارسال آن برای افراد دیگر است که به کمک آن می توانید بدون نیاز به فایل نصبی برنامه ها و بازی های نصب شده در گوشی، آن ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : احتمالا برای شما هم پیش آمده که قصد ارسال یکی از برنامه ها یا بازی های موجود در گوشی تان را برای شخص دیگری داشته باشید. در این مواقع اگر فایل نصبی اپلیکیشن مورد نظر را در گوشی نداشته باشید راهی برای انتقال برنامه ی مورد نظر وجود ندارد چرا که فایل های نصبی APK بعد از نصب در گوشی، از حالت تک فایلی خارج و تبدیل به فایل های باز و دیتا می شوند. در این مواقع تنها راه، کمک گرفتن از یک اپلیکیشن تهیه ی فایل پشتیبان است که امکان ساخت مجدد یک فایل APK از برنامه ها و بازی های نصب شده در گوشی را می دهد. App Backup and Share یکی از اپلیکیشن های محبوب و کاربردی در این زمینه است که به کمک آن می توانید از تمام برنامه های نصب شده روی گوشی، فایل Apk تهیه و آن را برای دوستان خود ارسال کنید.

زوم اپ: پشتیبان گیری از اپلیکیشن های نصب شده با App Backup and Share -

آکاایران: زوم اپ: پشتیبان گیری از اپلیکیشن های نصب شده با App Backup and Share

نحوه ی کار با App Backup and Share به این صورت است که لیستی از تمام برنامه های نصب شده در گوشی از جمله اپلیکیشن های سیستمی را به شما نمایش خواهد داد و می توانید هر برنامه ای را که مایل بودید انتخاب کرده تا به صورت فایل APK به شما تحویل داده شود. سپس می توانید آن ها را برای دوستان خود ارسال کنید یا حتی برای استفاده های بعدی، با کلیک بر روی گزینه ی Restore به نصب دوباره ی آن ها بپردازید. تهیه فایل پشتیبان، بازیابی و حذف برنامه ها با یک لمس، مرتب کردن لیست برنامه ها براساس اسم، تاریخ نصب و حجم، نمایش فضای خالی و فضای اشغال شده در حافظه از ویژگی های دیگر این اپلیکیشن فوق العاده هستند. برای دانلود این نرم افزار می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

زوم اپ: پشتیبان گیری از اپلیکیشن های نصب شده با App Backup and Share -
زوم اپ: پشتیبان گیری از اپلیکیشن های نصب شده با App Backup and Share -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع :

زوم اپ: پشتیبان گیری از اپلیکیشن های نصب شده با App Backup and Share -

تبلیغات