زوم اپ: ارسال خودکار پیامک ها در آینده با Send it later -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زوم اپ: ارسال خودکار پیامک ها در آینده با Send it later ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :Send it later
/section>

Schedule SMS: Send it later اپلیکیشنی جالب برای ارسال خودکار پیامک ها در تاریخ دلخواه است که برای گوشی های اندروید منتشر شده است. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : دلایل بسیاری وجود دارد که می تواند ارسال یک پیامک در زمانی خاص را به یک امر ضروری و مهم بدل کند. برای مثال احتمالا برای شما هم پیش آمده که بنا به هر دلیلی، تبریک گفتن تولد دوستان و آشنایان خود را فراموش کرده باشید. در این مواقع شاید بهترین راه حلی که به ذهنتان می رسد استفاده از اپلیکیشن های یادآور باشد که با مشخص کردن تاریخ تولد دوستان خود، یا موارد دیگری که ممکن است برایتان پیش بیاید، ارسال کردن یک پیامک را به خود یادآوری می کنید. Schedule SMS: Send it later اما راه حل ساده تری را برای شما در نظر گرفته است. این اپلیکیشن می تواند مستقیما پیامک های شما را همراه با تاریخ ارسال آن ها در خود ذخیره کند و به محض رسیدن به موعد مقرر شده، اقدام به ارسال خودکار آن کند.

زوم اپ: ارسال خودکار پیامک ها در آینده با Send it later
,android,android app,Send it later,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار

آکاایران: زوم اپ: ارسال خودکار پیامک ها در آینده با Send it later

برای مثال می توانید پیام تبریکی را برای تولد یکی از دوستان خود و برای شش ماه دیگر تنظیم کنید. با رسیدن به تاریخ روز و ساعت تعیین شده در اپلیکیشن، پیام ذخیره شده ی شما به شماره ی مشخص ارسال خواهد شد و بدون آنکه حتی نیاز به یادآوری داشته باشید، پیام های شما برای شماره های مشخص شده ارسال خواهد شد. نکته ی جالب این اپلیکیشن، انتقال پیامک ارسال شده به اینباکس شما است که بعد از ارسال، می توانید آن را به عنوان یک پیام فرستاده شده مشاهده کنید. البته بدیهی است که برای این امر اپلیکیشن Schedule SMS: Send it later باید در گوشی شما نصب باشد و در صورتی که آن را حذف کنید، پیامک های زمان بندی شده ی شما نیز از بین خواهند رفت. امکان ارسال پیامک های چند پارته، اطلاع رسانی صوتی در هنگام ارسال پیامک های تعیین شده و انتقال پیام های ارسال شده به اپلیکیشن پیامک گوشی، از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن به حساب می آیند. برای دانلود می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

,android,android app,Send it later,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار
,android,android app,Send it later,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع :

زوم اپ: ارسال خودکار پیامک ها در آینده با Send it later گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات