آکایران :XlContactExport
/section>

XlContactExport اپلیکیشنی برای گوشی های اندروید است که به کمک آن می توانید از مخاطبین خود به شکلی کاملا حرفه ای فایل خروجی و پشتیبان تهیه کنید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : احتمالا شما هم در فهرست مخاطبان خود ده ها شماره تلفن از افراد مختلف ذخیره دارید که هر چه ارتباطات کاری یا حتی درسی شما وسیع تر باشد، تعداد شماره های ذخیره شده در این بخش از گوشی شما نیز بیشتر خواهد شد، به طوری که بسیاری از کاربران حتی بیش از ۱۰۰ شماره ی مختلف را در گوشی خود ذخیره کرده اند. این شماره ها چه در سیم کارت شما ذخیره شده باشند چه در حافظه ی تلفن، همیشه احتمال از بین رفتن آن ها وجود خواهد داشت. سیم کارت ها ممکن است بسوزند یا حتی دزدیده شوند و تلفن ها نیز با کوچکترین مشکل سیستمی و در نیتجه فکتوری ریست یا فلش شدن گوشی، نه تنها شماره ها بلکه هرچیزی که در مموری داخلی باشد را حذف می کنند. از طرفی نیز امکان حفظ کردن تمام شماره ها برای هیچ کس ممکن نیست و با توجه به حجم اطلاعات دنیای اطراف و مشغولیت های فکری، هر فرد نهایتا شماره ی آشنایان و دوستان نزدیک خود را می تواند حفظ باشد. از همین رو داشتن نسخه ی پشتیبان از کانتکت ها همیشه یکی از ضروری ترین موارد در گوشی های همراه است.

زوم اپ: پشتیبان گیری از مخاطبین با XlContactExport -

دانلود XlContactExport برای اندروید

آکاایران: زوم اپ: پشتیبان گیری از مخاطبین با XlContactExport

شاید اگر از کاربران تخصصی و حرفه ای اندروید باشید نیازی به نصب اپلیکیشن های پشتیبان گیری از کانتکت ها نداشته باشید و به کمک امکان Sync کردن شماره ها در ایمیل متصل شده به گوشی خود را برای همیشه در امان نگه دارید. با این حال اکثریت کاربران ممکن است مهارت استفاده از این امکان، یا حتی پیش نیاز های آن مانند ارتباط اینترنتی را در دسترس نداشته باشند. برای این افراد تنها راه چاره استفاده از اپلیکیشن های جانبی است که XlContactExport یکی از موفق ترین نمونه ها در این زمینه به حساب می آید. کار با اپلیکیشن XlContactExport نیز بسیار ساده است و با اولین ورود به اپلیکیشن، با دکمه ی Export که مربوط به همان ذخیره سازی شماره ها است رو به رو خواهید شد و تنها یک لمس کافیست تا عملیات پشتیبان گیری شروع به کار کند. توسط نوار موجود در بالای این گزینه نیز می توانید محل ذخیره سازی فایل نهایی را مشخص کنید. برای دانلود می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

زوم اپ: پشتیبان گیری از مخاطبین با XlContactExport -

دانلود XlContactExport برای موبایل

زوم اپ: پشتیبان گیری از مخاطبین با XlContactExport -

دانلود اپلیکیشن XlContactExport

 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع : زوم اپ: پشتیبان گیری از مخاطبین با XlContactExport -

دانلود XlContactExport

تبلیغات