آکایران :Hydro Coach Drink Water
/section>

Hydro Coach: Drink Water اپلیکیشنی برای مدیریت و کنترل مصرف آب روزانه است که به کمک آن می توانید از میزان آب مورد نیاز بدن در هر ۲۴ ساعت و مضرات کم آبی بدن با خبر شوید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : شاید اغراق نباشد اگر آب را مهم ترین شرط لازم برای بقای زندگی دانست. نوشیدن آب توسط ما انسان ها به قدری عادی و روزمره شده که شاید کمتر کسی باور کند که کم آبی بدن می تواند باعث چه مشکلات و بیماری هایی شود. اما یک جستجوی ساده در گوگل کافی است تا متوجه شویم اگر نیاز روزانه ی بدن به آب برآورده نشود، می تواند در دراز مدت باعث مشکلات بسیاری در سلامت انسان شود. برعکس این موضوع نیز صادق است به این معنا که تامین آب مورد نیاز و کافی برای بدن می تواند در شادابی و انرژی افراد نیز تاثیر مستقیمی بگذارد به طوری که پزشکان توصیه کرده اند اولین کاری که بعد از بیدار شدن از خواب انجام می دهید، نوشیدن آب باشد. Hydro Coach: Drink Water اپلیکیشنی در زمینه ی کنترل میزان مصرف آب در هر ۲۴ ساعت است به طوری که شما را از میزان آبی که در روز باید به بدن برسد آگاه کرده و نقش مهمی را در تامین آب بدن شما ایفا خواهد کرد.

زوم اپ: مدیریت و کنترل آب مورد نیاز بدن در ۲۴ساعت با Hydro Coach Drink Water -

آکاایران: زوم اپ: مدیریت و کنترل آب مورد نیاز بدن در ۲۴ساعت با Hydro Coach Drink Water

بعد از نصب و اولین اجرای اپلیکیشن Hydro Coach: Drink Water، اطلاعات مفید و جامعی در رابطه با میزان آب مورد نیاز بدن در هر ۲۴ ساعت به شما داده خواهد شد که البته کارکرد اصلی این اپلیکیشن در موضوع دیگری نهفته است. همه ی ما در روز چندین لیوان آب می نوشیم در حالی که این امر به صورت غیر ارادی بوده و تنها زمانی که احساس تشنگی کنیم سراغ آن می رویم. در این حین بارها پیش آمده است که به دلیل مشغولیت های کاری یا ذهنی، ساعت ها نوشیدن آب را فراموش کنیم که از طریق اپلیکیشن Hydro Coach: Drink Water، این موضوع غیر قابل چشم پوشی است. به طوری که بعد از نصب در ساعات خاصی و به طور دوره ای با ارسال یک نوتیفیکشن خوردن آب را به شما یادآوری می کند تا در صورتی که میزان آب کافی در روز را مصرف نکرده اید، شما را از این موضوع مطلع کند. توسط ویجت این برنامه می توانید میزان آبی که در طول روز نوشیده اید را مشاهده کنید و به طور سریع تری از وضعیت آب بدن خود باخبر شوید. برای دانلود می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

زوم اپ: مدیریت و کنترل آب مورد نیاز بدن در ۲۴ساعت با Hydro Coach Drink Water -
زوم اپ: مدیریت و کنترل آب مورد نیاز بدن در ۲۴ساعت با Hydro Coach Drink Water -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع : زوم اپ: مدیریت و کنترل آب مورد نیاز بدن در ۲۴ساعت با Hydro Coach Drink Water -

تبلیغات