آکایران :Reflect Mirror Camera
/section>

Reflect Mirror Camera اپلیکیشنی برای گوشی های آی او اس است که به کمک آن می توانید تصاویر خود را به شکل بازتاب های زیبا در آب یا سطوح مختلف تبدیل کنید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : تاکنون برنامه های مختلفی برای بازتاب عکس ها به صورت آینه ای ساخته و منتشر شده که به نوعی دو بخشی خاص از عکس های شما را، رو به روی هم قرار داده و حالتی به آن می بخشد که گویا مقابل یک آینه ایستاده اید. Reflect Mirror Camera نیز یکی دیگر از اپلیکیشن های بازتاب دهنده ی تصاویر است که البته به لطف وجه تمایز ویژه ای که دارد، یک سر و گردن از دیگر برنامه های هم سبک بالاتر بوده و از محبوبیت بسیاری نزد کاربران برخوردار است. این وجه تمایز وجود آب های اقیانوسی و جلوه های بسیار متنوعی در بخش بازتاب است؛ به طوری که با کمی حوصله و وقت، می توانید تصاویر ساده ی خود را، به عکس هایی خیره کننده و البته بسیار طبیعی تبدیل کنید.

زوم اپ: بازتاب دادن به عکس ها با اپلیکیشن Reflect Mirror Camera -

آکاایران: زوم اپ: بازتاب دادن به عکس ها با اپلیکیشن Reflect Mirror Camera

در Reflect Mirror Camera به بیش از ۳۰ حالت پیش فرض دسترسی خواهید داشت که می توانید تنها با یک لمس، آن ها را روی تصاویر خود اعمال کنید. تیم توسعه دهنده نهایت دقت خود را برای بی نقص بودن این حالات پیش فرض به کار گرفته است و کمتر کاربری پیدا خواهد شد که با یکی از این ۳۰ حالت، نتیجه ی دلخواهش را نیابد؛ با این حال به لطف قابلیت سفارشی سازی در برنامه، می توانید با کم یا زیاد کردن شدت انعکاس و دیگر عوامل موجود در طرح ها، نتیجه را باب میل خود ویرایش کنید. وجود افکت ها و استیکرهای جذاب و متنوعی همچون مه، ستاره، پرنده و... از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن به حساب می آیند. برای دانلود این اپلیکیشن که به صورت پولی منتشر شده است می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

زوم اپ: بازتاب دادن به عکس ها با اپلیکیشن Reflect Mirror Camera -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع : زوم اپ: بازتاب دادن به عکس ها با اپلیکیشن Reflect Mirror Camera -

تبلیغات