آکایران :توسعه اپلکیشن اینستاگرام و مسنجر فیس بوک برای ویندوز ۱۰
/section>

مایکروسافت پس از عرضه ی ویندوز ۱۰ در تلاش است تا توسعه دهندگان را به عرضه ی اپلیکیشن ها موسوم به یونیورسال برای استفاده روی پی سی، تبلت و گوشی و حتی ایکس باکس ترغیب کند. حال مارک زاکربرگ اعلام کرده که اپلیکیشن های فیس بوک را در کنار اینستاگرام و مسنجر این شبکه ی اجتماعی برای ویندوز ۱۰ ارائه خواهد کرد.

بنا به گزارش آکاایران :  دقایقی پیش کنفرانس مایکروسافت برای معرفی محصولات جدید این کمپانی آغاز شد. در جریان این کنفرانس مایکروسافت اعلام کرد که فیس بوک نیز درصدد انتشار اپلیکیشن یونیورسال مسنجر فیس بوک و اینستاگرام برای کاربران ویندوز ۱۰ است. این موضوع از طریق نمایش تصویری متعلق به مارک زاکربرگ و نقل قولی از وی در زیر تصویر اعلام شد. 

عرضه ی اپلیکیشن فیس بوک برای ویندوز ۱۰ چیز چندان جدیدی نیست، چراکه این کمپانی اپلیکیشن فیس بوک را برای ویندوز ۸ ارائه کرده بود؛ اما در مورد اپلیکیشن اینستاگرام  همگان در انتظار یک بروزرسانی بزرگ هستند. اپلیکیشن اینستاگرام دوسال پیش برای ویندوزفون عرضه شد و تاکنون بروزرسانی بزرگی برای آن منتشر نشده است. هنوز کاربران ویندوز نمی توانند از قابلیت اشتراک گذاری ویدیوها در اینستاگرام استفاده کنند. از این رو عرضه ی این اپلیکیشن ها برای ویندوز ۱۰ بسیار هیجان انگیز است.

حسین خلیلی صفا

منبع :

فیس بوک اپلیکیشن های اینستاگرام و مسنجر فیس بوک را برای ویندوز 10 عرضه می کند -

تبلیغات