فیس بوک اپلیکیشن های اینستاگرام و مسنجر فیس بوک را برای ویندوز 10 عرضه می کند -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فیس بوک اپلیکیشن های اینستاگرام و مسنجر فیس بوک را برای ویندوز 10 عرضه می کند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :توسعه اپلکیشن اینستاگرام و مسنجر فیس بوک برای ویندوز ۱۰
/section>

مایکروسافت پس از عرضه ی ویندوز ۱۰ در تلاش است تا توسعه دهندگان را به عرضه ی اپلیکیشن ها موسوم به یونیورسال برای استفاده روی پی سی، تبلت و گوشی و حتی ایکس باکس ترغیب کند. حال مارک زاکربرگ اعلام کرده که اپلیکیشن های فیس بوک را در کنار اینستاگرام و مسنجر این شبکه ی اجتماعی برای ویندوز ۱۰ ارائه خواهد کرد.

بنا به گزارش آکاایران :  دقایقی پیش کنفرانس مایکروسافت برای معرفی محصولات جدید این کمپانی آغاز شد. در جریان این کنفرانس مایکروسافت اعلام کرد که فیس بوک نیز درصدد انتشار اپلیکیشن یونیورسال مسنجر فیس بوک و اینستاگرام برای کاربران ویندوز ۱۰ است. این موضوع از طریق نمایش تصویری متعلق به مارک زاکربرگ و نقل قولی از وی در زیر تصویر اعلام شد. 

عرضه ی اپلیکیشن فیس بوک برای ویندوز ۱۰ چیز چندان جدیدی نیست، چراکه این کمپانی اپلیکیشن فیس بوک را برای ویندوز ۸ ارائه کرده بود؛ اما در مورد اپلیکیشن اینستاگرام  همگان در انتظار یک بروزرسانی بزرگ هستند. اپلیکیشن اینستاگرام دوسال پیش برای ویندوزفون عرضه شد و تاکنون بروزرسانی بزرگی برای آن منتشر نشده است. هنوز کاربران ویندوز نمی توانند از قابلیت اشتراک گذاری ویدیوها در اینستاگرام استفاده کنند. از این رو عرضه ی این اپلیکیشن ها برای ویندوز ۱۰ بسیار هیجان انگیز است.

حسین خلیلی صفا

منبع :

فیس بوک اپلیکیشن های اینستاگرام و مسنجر فیس بوک را برای ویندوز 10 عرضه می کند

فیس بوک اپلیکیشن های اینستاگرام و مسنجر فیس بوک را برای ویندوز 10 عرضه می کند گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات