زوم اپ: قفل گذاری روی اپلیکیشن ها و عکس های شخصی با App Lock -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زوم اپ: قفل گذاری روی اپلیکیشن ها و عکس های شخصی با App Lock ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :App Lock
/section>

App Lock اپلیکیشنی برای گوشی های اندرویدی است که به شما امکان می دهد روی هر اپلیکیشنی که مایل بودید رمز عبور قرار دهید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : این روزها در گوشی های هوشمند همه نوع اطلاعاتی وجود دارد، از اپلیکیشن های اجتماعی گرفته تا نرم افزارهای ثبت عکس و یادداشت. بدون شک با وجود اطلاعات زیاد در گوشی های موبایل، که اکثر آن ها نیز فایل های شخصی به حساب می آیند، نیاز به نوعی اطمینان خاطر برای حفظ امنیت این اطلاعات وجود دارد که با استفاده از اپلیکیشن های رمز عبور مهیا شده است. App Lock یکی از این اپلیکیشن ها در پلت فرم اندروید است که به طور رایگان منتشر شده و به شما امکان می دهد تا روی هر اپلیکیشنی که مایل بودید رمز عبور قرار دهید و خیالتان از عدم دسترسی دیگران به اپلیکیشن هایی نظیر اینستاگرام، توئیتر یا حتی گالری عکس خود راحت باشد.

زوم اپ: قفل گذاری روی اپلیکیشن ها و عکس های شخصی با App Lock
,android,android app,App Lock,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار

آکاایران: زوم اپ: قفل گذاری روی اپلیکیشن ها و عکس های شخصی با App Lock

نحوه ی کارکرد این برنامه بسیار ساده است. برای استفاده از آن کافی است تا وارد برنامه شده و بعد از انتخاب اپلیکیشن های مورد نظر، اقدام به تعیین رمز عبور و سپس فعال کردن برنامه کنید. بعد از این کار قبل از ورود به برنامه ها با درخواست کلمه ی عبور مواجه خواهید شد. برای عکس ها و ویدئوها نیز در این اپلیکیشن ابزار Vault انتخاب شده که با انتقال عکس ها و ویدئوهای شما به دیتابیس داخلی خود، آن ها را به طور کل از حافظه ی گوشی پنهان می کند. برای دانلود از لینک های زیر استفاده کنید.

,android,android app,App Lock,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار
,android,android app,App Lock,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع :

زوم اپ: قفل گذاری روی اپلیکیشن ها و عکس های شخصی با App Lock گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات