آکایران :Admop
/section>

AdMop یک افزونه ی جانبی برای مرورگر سافاری در آی او اس است که به کمک آن می توانید لذت یک وبگردی بدون تبلیغات اضافی را تجربه کنید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : یکی از ارکان جدانشدنی از وب سایت ها، به خصوص سایت های پربازدید بخش تبلیغات آن ها است که این امر شاید در کامپیوترها چندان آزاردهنده نباشد اما کافیست تا یک بار با مرورگر موبایل به این سایت ها مراجعه کنید تا با بنرها و عکس های تبلیغاتی بزرگی مواجه شوید که اغلب در کارکرد شما تاثیر منفی خواهند گذاشت و بارها به اشتباه، با لمس آن ها به صفحات دیگری منتقل می شوید که همگی در کنار هم، تجربه ی وب گردی را برای شما کمی آزاردهنده می کنند. AdMop افزونه ای برای مرورگر سافاری است که با نصب آن، می توانید از دست این تبلیغات رهایی یابید و لذت وبگردی را، بدون حضور تبلیغات مزاحم تجربه کنید.

مرورگر سافاری

آکاایران: زوم اپ: مسدودسازی تبلیغات در مرورگر سافاری با Admop

به گفته ی سازنده ی این افزونه، AdMop از ۲۰۰۰ متد مختلف برای جلوگیری از نمایش تبلیغات استفاده می کند که خود شما نیز می توانید با گزارش وب سایت های مختلف به این برنامه، آن ها را نیز در لیست سیاه AdMop قرار داده و از شر تبلیغات موجود در آن ها رهایی یابید. همچنین اگر AdMop تبلیغات یک وب سایت خاص را به طور کامل حذف نکرده بود می توانید با ریپورت کردن وب سایت، تبلیغات باقی مانده را نیز از بین برده و یک وب سایت خالص را بدون المان های اضافه مشاهده کنید. برای دانلود این برنامه، که با قیمت ۱.۹۹ دلار منتشر شده است می توانید به صفحه ی برنامه در اپ استور مراجعه کنید.

مرورگر سافاری
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع : مرورگر سافاری

تبلیغات