حتما تا به حال برایتان پیش آمده که بخواهید مبلغ خلافی خودرو خود را دریافت کنید. یک روش ساده برای دریافت خلافی خودرو از طریق اس ام اس است. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست بیاورید این مقاله را از دست ندهید چرا که ما در این مقاله به دریافت خلافی خودرو از طریق اس ام اس می پردازیم. از شما دعوت می کنیم در ادامه این مقاله ما را همراهی کنید.

 

دریافت خلافی خودرو از طریق اس ام اس

بوسیله این ترفند موبایل که برای گرفتن خلافی ماشین در سایت تخصصی موبایل قرار گرفته است شما به راحتی و تنها با ارسال یک پیامک میتوانید میزان جریمه خودرو خود را مشاهده نمایید.

 

برای این کار میبایست پشت کارت خودروی خود را نگاه کنید و کد هفده رقمی که با IR شروع میشود و بصورت عمودی در سمت راست کارت ماشین نوشته شده است را از طریق SMS به شماره 30005151 ارسال نمایید.

پس از چند دقیقه پیامکی مبنی بر میزان خلافی خودرو خود و تعداد دفعه های جریمه را دریافت خواهید نمود.

 

 
شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

گرفتن خلافی ماشین با پیامک , گرفتن خلافی ماشین با sms , خلافی ماشین با اس ام اس , خلافي از طريق اس ام اس , مشاهده خلافی اس ام اس , خلافي ماشين اس ام اس , جریمه ماشین اس ام اس , اعلام خلافی اس ام اس , خلافی با اس ام اس , اس ام اس خلافی

تبلیغات