تغییر آهنگ ورود و خروج به سیستم - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تغییر آهنگ ورود و خروج به سیستم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

 

تغییر آهنگ ورود و خروج به سیستم
,آهنگ ورود به سیستم ‌عامل, ویندوز 8, ترفند ویندوز 8,ترفند نرم افزار

قابلیت امکان تغییر در آهنگ ورود به سیستم ‌عامل (Log on) و خروج از آن (Log off)، در نسخه‌های مختلف ویندوز مشاهده می‌شود، اما کاربران ویندوز 8 نمی‌توانند این کار را انجام دهند و چنانچه به بخش مربوط برای تغییر آن نیز مراجعه کرده باشند، گزینه‌های مربوط به انجام این کار را مشاهده نخواهند کرد، چرا که این گزینه‌ها در ویندوز 8 غیرفعال شده‌است!

اگر دوست دارید همانند دیگر نسخه‌های ویندوز، این آهنگ‌ها را به دلخواه خودتان تغییر دهید، می‌توانید با اعمال یک هک در رجیستری، این کار را به انجام برسانید:

1 ـ کلیدهای Win key + R را از روی صفحه ‌کلید فشار دهید تا پنجره Run نمایش داده شود.

2 ـ عبارت regedit را در کادر موردنظر وارد کرده و کلید اینتر را فشار دهید تا ویرایشگر رجیستری باز شود.

3 ـ در ستون سمت چپ مسیر زیر را دنبال کنید:

HKEY_CURRENT_USERAppEventsEventLabelsWindowsLogon

4- پس از مراجعه به مسیر فوق، در بخش سمت راست گزینه‌ای با عنوان ExcludeFromCPL قابل مشاهده است. روی این کلید دو بار کلیک کرده و مقدار آن را از عدد یک به صفر تغییر دهید.

5- تا این مرحله شما قابلیت تغییر در آهنگ ورود به سیستم‌ عامل را فعال کرده‌اید، برای فعالسازی این قابلیت هنگام

خروج از سیستم

‌ عامل نیز به مسیر ذکر شده در مرحله 3 بروید و به ‌جای Windows Log on گزینه Windows Log off را در انتهای مسیر انتخاب کنید.

6- کارهای مرحله 4 را تکرار کرده و مقدار کلید ExcludeFromCPL را از یک به صفر تغییر دهید.

7- حالا می‌توانید ویرایشگر رجیستری را ببندید و به بخش Sound در کنترل پنل مراجعه کنید. (برای انجام این کار می‌توانید پس از فشار کلیدهای Win Key + W، عبارت sounds را وارد کرده و کلید اینتر را فشار دهید)

8- مشاهده می‌کنید که دو گزینه Windows Log off و Windows Log on به فهرست گزینه‌های موجود اضافه شده و می‌توانید آهنگ دلخواه خود را به این دو گزینه اختصاص دهید.


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله تغییر آهنگ ورود و خروج به سیستم شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تغییر آهنگ ورود و خروج به سیستم گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات