نحوه فعال کردن Remote Desktop در ویندوز ۷ و ۸ - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نحوه فعال کردن Remote Desktop در ویندوز ۷ و ۸ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


نحوه فعال کردن Remote Desktop در ویندوز ۷ و ۸
,ویندوز ۷, شبکه های کامپیوتری, ریموت دسکتاپ,ترفند نرم افزار

برای آن دسته از کاربرانی که نمی دانند Remote Desktop یا همان RDP چیست باید توضیح دهم که اولین بار در ویندوز XP ابزار Remote Desktop به کاربران ویندوز معرفی شد. شما می توانید با استفاده از ریموت دسکتاپ، کامپیوتر دیگری را بدون نیاز به نشستن پشت آن و از راه دور کنترل کنید. اگر شما می خواهید ابزار ریموت دسکتاپ را در ویندوز ۷ و ویندوز ۸ مورد استفاده قرار دهید ابتدا باید آن را فعال کنید. در این پست قصد داریم شما را با نحوه فعال کردن Remote Desktop آشنا کنیم. لازم به ذکر است که مراحل گفته شده در ویندوز ۷ و ویندوز ۸ هیچ تفاوتی با هم ندارند.

 

# ابتدا با استفاده از کلید ترکیبی Win+R پنجره Run را باز کرده و عبارت SystemPropertiesRemote.exe را تایپ کنید و کلید Enter را فشار دهید.

 

,ویندوز ۷, شبکه های کامپیوتری, ریموت دسکتاپ,ترفند نرم افزار

 

# بعد از باز شدن کادر محاوره ای System Properties و در زبانه Remote، تیک گزینه زیر را بزنید و بر روی OK کلیک کنید:

Allow remote connections to this computer

 

,ویندوز ۷, شبکه های کامپیوتری, ریموت دسکتاپ,ترفند نرم افزار

 

# حالا شما باید آدرس IP کامپیوتر را بدست آورید. پنجره Run را باز کرده و عبارت cmd را تایپ کرده و کلید Enter را فشار دهید. بعد از باز شدن پنجره Command Prompt دستور ipconfig را تایپ کرد و کلید Enter را فشار دهید. با استفاده از این دستور شما می توانید آدرس IP کامپیوتر را بدست آورید.

 

,ویندوز ۷, شبکه های کامپیوتری, ریموت دسکتاپ,ترفند نرم افزار

 

# تا اینجا مراحل گفته شده باید بر روی کامپیوتر مقصد یا همان کامپیوتری که قصد دارید از راه دور کنترل کنید، انجام شود. حالا به کامپیوتر مبدا بروید و در پنجره Run عبارت mstsc را تایپ کنید و کلید Enter را فشار دهید. بعد از باز شدن پنجره Remote Desktop Connection آدرس IP کامپیوتر مقصد را وارد کرده و بر روی دکمه Connect کلیک کنید تا به کامپیوتر مورد نظر متصل شوید.

 

,ویندوز ۷, شبکه های کامپیوتری, ریموت دسکتاپ,ترفند نرم افزار


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله نحوه فعال کردن Remote Desktop در ویندوز ۷ و ۸ شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

remote desktop آموزش استفاده از در گوشی , نحوه فعال کردن رموت دسکتاپ در ویندوز 8 , فعال کردن remote desktop connection , آموزش ساخت فایل rdp از ریموت دسکتاپ , آموزش remote desktop connection , ایجاد ریموت دسکتاپ در ویندوز 10 , اموزش ریموت دسکتاپ در ویندوز 10 , remote desktop connection چیست , نحوه استفاده از remote desktop , آموزش ساخت ریموت دسکتاپ آی پی , نحوه اتصال با remot desktop , remote desktop نحوه استفاده , remote desktop connection , ریموت دسکتاپ در ویندوز xp , فعال نشدن remote desktop , استفاده از ریموت دسکتاپ , اکتیو کردن ریموت دسکتاپ , فعال کردن ریموت ویندوز , فعال کردن ریموت دسکتاب , ریموت دسکتاپ ویندوز 10 , نحوه کار ریموت دسکتاپ , remote desktop اتصال , دستور ریموت دسکتاپ , اموزش ریموت دسکتاپ , mstsc چیست ؟ , ریموت دسکتاپ , دستور ریموت , رموت دسکتاب , rdp چیست؟

نحوه فعال کردن Remote Desktop در ویندوز ۷ و ۸ گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات