loading...

ضدویروس پاندا گواهینامه VB100 ویندوز 10 دریافت کرد

آکاایران: ضدویروس پاندا گواهینامه VB100 ویندوز 10 دریافت کرد

آکاایران: تامین امنیت روی آخرین سیستم عامل مایکروسافت

ضدویروس پاندا گواهینامه VB100 ویندوز 10 دریافت کرد

مؤسسه Virus Bulletin کار آزمایش و ارزیابی آنتی ویروس ها را برعهده دارد. این مؤسسه در آخرین آزمون مقایسه های خود در سال 2016 که بر روی نحوه عملکرد و پوشش های امنیتی آنتی ویروس ها در ویندوز 10 انجام داد، گواهینامه ممتاز VB100 را به ضدویروس «پاندا» اعطا کرد.

امروزه ویندوز 10 به سیستم عامل از پیش تعیین شده برای بسیاری از رایانه ها و لپ تاپ ها تبدیل شده و این مسئله موجب شده تا کاربران برای انتخاب نرم افزارهای مورد نیاز خود به دنبال گواهینامه ها و تاییدیه های معتبر باشند تا با خیال راحت از نرم افزارها استفاده کنند.

اما اولین ویژگی که در سیستم عامل نوین مایکروسافت اضافه شده اینکه مانند یک سرویس ابری طراحی شده و کاربر می تواند هر چیزی را با مایکروسافت به اشتراک بگذارد؛ هرچند شاید کاربران این قابلیت را یک تهدید بدانند. همچنین یکی دیگر از ویژگی های ویندوز 10 این است که با توجه به سلایق و سوابق بازدید کاربران از صفحات اینترنتی، پیشنهاداتی را به شکل تبلیغ ارائه می کند که این مورد هرچند جذاب است؛ ولی می تواند آزار دهنده باشد.

از طرفی این موضوع تهاجمی نیز به نظر می آید؛ چرا که شرکت مایکروسافت باید دسترسی وسیعی به اطلاعات شخصی کاربر داشته باشد تا بتواند سلایق وعلاقمندی های کاربران را حدس بزند. اگر این سیستم عامل نوین هنوز شما را به استفاده از آن متقاعد نکرده و ترجیح می دهید اطلاعات خود را خصوصی نگه دارید، می توانید بعد از نصب ویندوز 10 از یک نرم افزار ضدویروس معتبر مانند «پاندا» استفاده کنید.

به گواهی موسسه Virus Bulletin، ابزار ضدویروس پاندا بهترین وسیله برای تامین امنیت سایبری در سیستم عامل ویندوز 10 است. شایان ذکر است که محصولات پاندا در ایران به صورت انحصاری توسط شرکت ایمن رایانه پندار عرضه می شود.

 

.

منبع : shabakeh-mag.com

تبلیغات