loading...

بهترین آنتی ویروس

آکاایران: معرفی بهترین آنتی ویروس های آنلاین دنیا + لینک

آکاایران: شکار بدافزارها را آنلاین تجربه کنید

معرفی بهترین آنتی ویروس های آنلاین دنیا + لینک

بهترین آنتی ویروس
آیا تا به حال در موقعیتی قرار گرفته اید که به یک آنتی ویروس نیاز مبرمی داشته باشید، اما هیچ ابزاری در اختیار شما قرار نداشته باشد؟ در چنین زمان هایی بهترین گزینه ای که پیش روی شما قرار دارد، آنتی ویروس های آنلاین هستند. ابزارهایی که به سادگی قادر هستند فرآیند اسکن تجهیزات و حتا سایت های اینترنتی را به خوبی مدیریت کنند.

Bitdefender QuickScan

بهترین آنتی ویروس
اگر به دنبال یک پویشگر سریع و کارآمد هستید، چه گزینه ای بهتر از بیت دیفندر قادر است به این نیاز شما پاسخ دهد. بسته امنیتی بیت دیفندر هر ساله جایزه بهترین آنتی ویروس را در زمینه سرعت، عملکرد و دقت بالا از آن خود می کند. اگر به هر دلیلی قادر نیستید نسخه ایستای این محصول را استفاده کنید، نسخه آنلاین همراه در اختیار شما قرار دارد. تنها چیزی که در این زمینه به آن نیاز دارید یک ارتباط اینترنتی است.

ESET

بهترین آنتی ویروس
اگر به دنبال ابزار آنلاین و رایگانی هستید که بتواند تهدیدات را به شیوه کارآمدی شناسایی کند، پیشنهاد ما به شما EEST است. از جمله قابلیت های ویژه این ابزار می توان به مکانیزم ساده به کارگیری، شناسایی و حذف بدافزارها، به روز بودن بانک اطلاعاتی و... اشاره کرد. زمانی که در صفحه این ابزار روی دکمه Scan Now کلیک می کنید، فایل اجرایی این برنامه که حجم کمی دارد دانلود می شود. پس از اجرای این برنامه باید صبر کنید تا بانک اطلاعاتی آن به صورت آنلاین دانلود شود.

بهترین آنتی ویروس
اگر در مدت زمان جستجو این ابزار تهدیداتی را شناسایی کند، آن ها را فهرست کرده و به شما اجازه می دهد که فرآیند پاک سازی آن ها را انجام دهید.

VirusTotal

بهترین آنتی ویروس
هر چند VirusTotal را به صورت مستقیم نمی توانید مورد استفاده قرار دهید، اما واقعیت این است که نمی توان از این ابزار آنلاین صرفنظر کرد. اگر یک فایل مشکوک را روی VirusTotal آپلود کنید، این سرویس با استفاده از 50 آنتی ویروس مختلف فایل شما را مورد بررسی قرار داده و یک تحلیل بسیار عمیق روی فایل آپلود شده انجام می دهد. در حالی که در بسیاری از موارد تعدادی از آنتی ویروس ها اعلام می دارند فایلی سالم است، اما ممکن است تعداد دیگری از آن ها موارد مشکوکی را شناسایی کنند. در چنین حالتی بهتر است، دو روز صبر کرده و مجددا با این سرویس فایل خود را بررسی کرده تا از صحت و سقم سالم بودن فایل خود اطمینان حاصل کنید. زمانی که فایلی توسط 50 آنتی ویروس مختلف مورد بررسی قرار می گیرد طبیعی است کوچک ترین مورد مشکوکی در آن شناسایی می شود. نکته جالب توجه دیگری که در این زمینه وجود دارد این است که VirusTotal حتا قادر است ، آدرس های اینترنتی را به لحاظ مخاطره آمیز بودن مورد بررسی قرار دهد.  

Metascan Online

بهترین آنتی ویروس
VirusTotal را می توان سلطان آنتی ویروس های رایگان در نظر گرفت، اما بنا به دلایلی رقیب آن Metascan نیز مورد توجه قرار کاربران قرار دارد. ایده اصلی به کار رفته در این سرویس شباهت بسیاری به VirusTotal دارد. زمانی که فایلی روی این سرویس آپلود می شود؛ Metascan فایل را با آنتی ویروس های مختلفی مورد بررسی قرار داده و گزارشی همراه با جزییات در اختیار کاربر قرار می دهد. Metascan در مقایسه با VirusTotal که از 50 موتور پویش گر استفاده می کند از تعداد کمتری موتور (43 مورد) استفاده می کند. اما این موضوع به هیچ عنوان خبر بدی نیست، به دلیل این که در مقایسه با VirusTotal از فایل هایی با حجم بیشتری ( 140 مگابایت در مقابل 128 مگابایت) پشتیبانی می کند. همچنین در صفحه تاریخچه گزارش کاملی از فرآیندهای شناسایی و تغییراتی که در طول آزمایش ها رخ داده است به کاربر نشان می دهد. این سرویس به تازگی افزونه ویژه مرورگر کروم را در اختیار کاربران قرار داده است.

F-Secure Online Scanner

بهترین آنتی ویروس
پویشگر آنلاین دیگری که در اختیار شما قرار دارد، F-Secure نام دارد. این ابزار به شما کمک می کند تا بدافزارها و نرم افزارهای جاسوسی را روی دستگاه خود شناسایی کرده و آن ها را از میان بردارید. حتا اگر آنتی ویروس هایی را روی دستگاه خود نصب کرده باشید، این ابزار باز هم می تواند کار خود را به خوبی انجام دهد.

Payload Security

بهترین آنتی ویروس
موتور آنتی ویروس ها به طور معمول اقدام به شناسایی تهدیدات بر مبنای تطابق فایل ها با امضاء بدافزارها می کنند. این الگو در ارتباط با تهدیدات شناخته شده به خوبی جواب می دهد. اما مشکل زمانی به وجود می آید که شما با یک بدافزار نوین روبرو می شوید. Payload Security یک سرویس آنلاین بوده که از امضاء بدافزارها استفاده نمی کند، در عوض الگوی رفتاری فایل ها را برای شناسایی رفتارهایی همچون مخرب بودن آن ها مورد بررسی قرار می دهد. هر چند این فرآیند ممکن است کمی زمان بر باشد، اما در مقابل گزارش نهایی ارائه شده از سوی آن با جزییات زیادی همراه است. این گزارش به وضوح اطلاعاتی همچون ساختار فایل اجرایی، توابع استفاده شده، DNS یا درخواست های وب (web requests) ، ماژول های بارگذاری شده، فایل های باز شده، رشته های ایمیج و موارد متعدد دیگری را به شما نشان می دهد. هر چند ممکن است اطلاعات ارائه شده توسط این سرویس فنی باشند اما باید بگوییم این سرویس در مواجه با تهدیدات نوین خوب عمل می کند. 

==============================

شاید به این مقالات هم علاقمند باشید:

بهترین آنتی ویروس

با این سیستم نوین امنیت خانه تان را بالا ببرید + ویدیو

بهترین آنتی ویروس

وقتی بدن انسان، گذرواژه ها را فاش می کند!

بهترین آنتی ویروس

تصاویری که به رایگان هک می شوند

بهترین آنتی ویروس

افشاگری گوگل در ارتباط با آسیب پذیری ها کار دست مایکروسافت داد

بهترین آنتی ویروس

لای فای سرعتی ۱۰۰ برابر وای فای دارد

بهترین آنتی ویروس

چگونه از اکانت ایمیل هایمان حفاظت کنیم؟

بهترین آنتی ویروس

بدافزارها عمدتا به سراغ چه کشورهایی می روند؟

بهترین آنتی ویروس

فایل های تصویری آی فون شما را هک می کنند!

.

منبع : shabakeh-mag.com


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

معرفی قویترین آنتی ویروس

تبلیغات