بی توجهی دولت انگلیس به حفاظت از اطلاعات درمانی شخصی کاربران

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بی توجهی دولت انگلیس به حفاظت از اطلاعات درمانی شخصی کاربران ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- اینبار هکرها از عدم امنیت برنامه های موبایلی مربوط به خدمات درمانی سواستفاده می کنند و اطلاعات شخصی کاربران را افشا می کنند.

بی توجهی دولت انگلیس به حفاظت از اطلاعات درمانی شخصی کاربران
,توجهی,دولت,انگلیس,[categoriy]

آکاایران: بی توجهی دولت انگلیس به حفاظت از اطلاعات درمانی شخصی کاربران

تعدادی از برنامه های موبایلی سازمان ملی خدمات درمانی انگلیس فاقد امنیت کافی بوده و با ارسال اطلاعات حساس کاربران به طور رمزگذاری نشده حریم شخصیشان را به خطر می اندازند.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، این نگرانی وجود دارد که برنامه های یاد شده موجب افشای اطلاعات شخصی هزاران نفر شوند. با افشای این اطلاعات هکرها می توانند از آنها برای طراحی حملات سایبری به کاربران اینترنت سؤاستفاده کنند.

بررسی های Imperial College لندن و تحلیل ۷۹ برنامه تلفن همراه سازمان ملی خدمات درمانی انگلیس نشان داده این برنامه ها قابل اعتماد بوده و از کارآیی لازم برخوردارند، اما آسیب پذیری های مهمی نیز دارند.

به عنوان نمونه بیش از نیمی از این برنامه ها اطلاعات خصوصی گسترده ای از کاربران جمع آوری و به سایت ها و سرویس های آنلاین منتقل می کنند. دو سوم برنامه های مذکور هم فاقد سیاست قابل رویت حریم شخصی هستند.

مهم ترین مشکل بیش از نیمی از برنامه های همراه بررسی شده، انتقال بدون رمزگذاری اطلاعات حساب کاربری افراد است.

در مجموع ۸۹ درصد از این برنامه ها داده های کاربران را به سرویس های آنلاین منتقل می کنند.

۶۶ درصد از آنها اطلاعات منجر به شناسایی کاربران را بدون رمزگذاری از طریق اینترنت انتقال می دهند و ۲۰ درصد هم به طور کلی فاقد سیاست حریم شخصی هستند.منبع :

بی توجهی دولت انگلیس به حفاظت از اطلاعات درمانی شخصی کاربران گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات