آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: کسپرسکی اعلام کرد

 

آکا ایران- کسپرسکی: تمامی فارسی زبانان در سراسر جهان از امروز می توانند به زبان مادری خود از محصولات امنیتی این شرکت استفاده کنند.

فارسی سازی محصولات امنیتی خانگی با هدف کاهش مخاطرات سایبری

آکاایران: فارسی سازی محصولات امنیتی خانگی با هدف کاهش مخاطرات سایبری

موسسه تحقیقاتی کسپرسکی در حوزه امنیت سایبری در آستانه سال نو میلادی جدیدترین راهکارهای امنیت برای کاربران خانگی را به زبان فارسی عرضه کرد.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، بر این اساس امکان استفاده از آنتی ویروس، اینترنت سکیوریتی و توتال سکیوریتی ۲۰۱۶ این کمپانی برای تمامی فارسی زبانان سراسر جهان از ۱۳ دیماه فراهم شده است.

این اقدام موسسه امنیتی کسپرسکی در راستای کاهش مخاطرات حضور کاربران در فضای سایبری و بومی سازی محصولات در کشورهای مختلف صورت گرفته است و بر این اساس کاربران فارسی زبان می توانند از رابط کاربری و پیام های این برنامه با زبان فارسی بهره ببرند.

همچنین همانند سایر محصولات آزمایشگاه کسپرسکی در نسخه کسپرسکی ۲۰۱۶ نیز امکان به کارگیری رایگان و آزمایشی یک ماهه نسخه های فارسی وجود دارد و کاربران می توانند پس از طی شدن دوره آزمایشی، آن را به نسخه یک‎ساله ارتقا دهند.

نسخه های فارسی محصولات خانگی کسپرسکی از وب سایت رسمی و یا فروشگاه‎های آنلاین نمایندگان این کمپانی به آدرس https://irkaspersky.com/kaspersky-persian-۲۰۱ قابل دریافت و به کارگیری است.منبع :

تبلیغات