بودجه ۴۰ میلیون پوندی انگلیس برای ساخت مرکز امنیت سایبری

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بودجه ۴۰ میلیون پوندی انگلیس برای ساخت مرکز امنیت سایبری ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش شبکه و امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- مایکل فالون وزیر دفاع انگلیس مدعی شده که بریتانیا رهبر جهان در حوزه امنیت سایبر است!

بودجه ۴۰ میلیون پوندی انگلیس برای ساخت مرکز امنیت سایبری
,بودجه,میلیون,پوندی,[categoriy]

آکاایران: بودجه ۴۰ میلیون پوندی انگلیس برای ساخت مرکز امنیت سایبری

وزارت دفاع انگلیس از اختصاص بودجه ۴۰ میلیون پوندی به منظور تاسیس یک مرکز عملیات امنیت سایبری خبر داده است، وظیفه این مرکز تقویت شبکه و سیستم های دفاعی این کشور است.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، مقر این مرکز شهر Corsham در Wiltshire است. پیش از این هم برخی واحدهای دیگر وزارت دفاع انگلیس در همین منطقه مستقر و تاسیس شده است که از جمله آنها می توان به یک مرکز ارتباطات ۶۹۰ میلیون پوندی اشاره کرد.

بر اساس برنامه امنیتی و دفاعی استراتژیک دولت انگلیس که در ماه نوامبر منتشر شد، قرار است ظرف ۵ سال آینده سرمایه گذاری ۱.۹ میلیارد پوندی برای حفاظت از این کشور در برابر حملات سایبری و ارتقای توانمندی های حاکمیتی در فضای مجازی به عمل آید. بنابراین تاسیس مرکز یاد شده بخشی از همین برنامه کلان محسوب می شود.

مایکل فالون وزیر دفاع انگلیس مدعی شده که بریتانیا رهبر جهان در حوزه امنیت سایبر است، اما افزوده که مرکز علمیات جدید به نیروهای مصلح برای افزایش ایمنی عملیات خود در سایه تهدیدات فزاینده موجود کمک خواهد کرد.

وی اظهار داشته که افزایش بودجه دفاعی این کشور به معنای حفظ پیشتازی انگلیس در برابر دشمنان این کشور در فضای سایبر و سرمایه گذاری همزمان در حوزه توانمندی های متعارف است.

مرکز عملیاتی جدید با دولت های دوست و متحدان انگلیس و صنایع این کشور برای غلبه بر چالش های امنیتی در فضای سایبر همکاری خواهد داشت.منبع :

بودجه ۴۰ میلیون پوندی انگلیس برای ساخت مرکز امنیت سایبری گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات