حمله هکرهای فلسطینی به شبکه تلویزیونی اسرائیل

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حمله هکرهای فلسطینی به شبکه تلویزیونی اسرائیل ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- هکرهای فلسطینی به مدت چند دقیقه پخش برنامه های یک شبکه تلویزیونی فلسطینی را مختل کرده و تصاویری از شهدا و مبارزات خود را به نمایش گذاشتند.

حمله هکرهای فلسطینی به شبکه تلویزیونی اسرائیل
,حمله,هکرهای,فلسطینی,[categoriy]

آکاایران: حمله هکرهای فلسطینی به شبکه تلویزیونی اسرائیل

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، در زمان نمایش برنامه تلویزیونی پرطرفدار Big Brother از Channel 2 پخش این برنامه ها با نمایش کلیپی فلسطینی مختل شد که در آن پیام های تهدیدآمیزی بر ضد صهیونیست ها به زبان های عربی و عبری درج شده بود.

در یکی از این پیام ها آمده بود: "در خانه هایتان بمانید. داستان تمام نشده ... رویدادهای بیشتری در راه است. انتفاضه قدس"

از جمله دیگر تصاویر پخش شده می توان به عکس هایی از تشییع پیکر پاک شهدای فلسطینی، وحشگیری صهیونیست ها در برابر غیرنظامیان فلسطینی به خصوص زنان و کودکان، عملیات استشهادی فلسطینیان بر ضد صهیونیست ها و در نهایت یک کلیپ انیمیشن اشاره کرد که در آن فلسطینیان انتقام خون به ناحق ریخته شده شهدای خود را از سربازان صهیونیست می گیرند.

این حمله هکری به دنبال حمله صبح جمعه ارتش و سرویس مخفی رژیم صهیونیستی به دفتر یک شبکه تلویزیونی وابسته به جهاد اسلامی موسوم به الیوم در رام الله و تعطیلی آن رخ داد. صهیونیست ها ترویج به اصطلاح تروریسم را عامل این تصمیم خود دانستند.

مدیر ۳۴ ساله این شبکه تلویزیونی که عضو جنبش جهاد اسلامی است و قبلا در زندان صهیونیست ها بوده در جریان حمله اخیر بازداشت شد.منبع :

حمله هکرهای فلسطینی به شبکه تلویزیونی اسرائیل گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات