سرقت اطلاعات چهار میلیون مشتری شرکت اینترنتی انگلیسی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سرقت اطلاعات چهار میلیون مشتری شرکت اینترنتی انگلیسی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- شاید شرکت تاک تاک به علت عدم تامین امنیت و برخورد نامناسب با مشتریان خود به ۵۰۰ هزار پوند جریمه محکوم شود.

سرقت اطلاعات چهار میلیون مشتری شرکت اینترنتی انگلیسی
,سرقت,اطلاعات,چهار,[categoriy]

آکاایران: سرقت اطلاعات چهار میلیون مشتری شرکت اینترنتی انگلیسی

شرکت انگلیسی تاک تاک ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت برای تحقیق در مورد حملات سایبری اخیر به زیرساخت های خود از شرکت دفاعی BAE Systems کمک می گیرد.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، این حملات منجر به سرقت اطلاعات شخصی بیش از چهار میلیون نفر مشتری تاک تاک شده است.

این شرکت روز جمعه اعلام کرده بود که هکرها به آن هشدار داده اند اگر پیشنهاد اخاذی آنها را نپذیرد باید در انتظار حمله هکری باشد.

علت اعتراض این هکرها وضع قوانین جدید در انگلیس در مورد مدیریت و کنترل اطلاعات شخصی افراد است.

هنوز جزئیات بیشتری در مورد ماهیت این حمله و میزان دقیق خسارات وارده به کاربران اعلام نشده است.

واحد جرائم سایبری پلیس انگلیس در حال تحقیق در این زمینه است. تاک تاک می گوید تصور نمی کند اطلاعات مسروقه از کاربران منجر به زیان مالی به آنها شود.

این سومین بار در یک سال اخیر است که هکرها موفق به سرقت اطلاعات مشتریان شرکت تاک تاک می شوند و همین امر باعث اعتراض شدید هزاران نفر در شبکه های اجتماعی نسبت به این موضوع شده است.

برخورد نامناسب تاک تاک با مشتریان خود نیز این نارضایتی را تشدید کرده، زیرا این شرکت مشترکان خود را تهدید به تحمیل هزینه های چند صد پوندی در صورت لغو قرارداد کرده است.

نهادهای نظارتی انگلیس در حال بررسی موضوع هستند و می گویند ممکن است تاک تاک به علت عدم تامین امنیت و برخورد نامناسب با مشتریان خود به حداکثر ۵۰۰ هزار پوند جریمه محکوم شود.

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط اداره ملی آمار انگلیس از آغاز سال ۲۰۱۵ تا پایان ماه ژوئن سال ۲۰۱۵ نزدیک به ۲.۵ میلیون جنایت سایبری در این کشور رخ داده است.منبع :

سرقت اطلاعات چهار میلیون مشتری شرکت اینترنتی انگلیسی گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات