پایان پروژه شنود تلفن های همراه توسط دولت آمریکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پایان پروژه شنود تلفن های همراه توسط دولت آمریکا ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- بر اساس اطلاعات منتشر شده در اینترنت به نظر می رسد که همین امشب، پروژه شنود تلفن های همراه توسط سازمان امنیت ملی آمریکا به پایان خواهد رسید.

پایان پروژه شنود تلفن های همراه توسط دولت آمریکا
,پایان,پروژه,شنود,[categoriy]

آکاایران: پایان پروژه شنود تلفن های همراه توسط دولت آمریکا

بر اساس اطلاعات منتشر شده در اینترنت به نظر می رسد که بزودی پروژه شنود تلفن های همراه توسط سازمان امنیت ملی آمریکا به پایان خواهد رسید.

به گزارش آکا ایران به نقل از شماران سیستم به نقل از وب سایت خبر تحلیلی engadget، درگیری های بین رسانه ها و عموم مردم جهان و سازمان امنیت ملی آمریکا سرانجام در حال به پایان رسیدن است و بر اساس قول و قرارهای ارائه شده توسط این سازمان قرار است تا فرایند شنود اطلاعات تلفن های همراه، امشب به پایان برسد.

بر اساس اعلام سازمان امنیت ملی آمریکا، تاریخ اتمام پروژه شنود اطلاعات تلفن های همراه، روز ۲۹ نوامبر سال ۲۰۱۵ میلادی تعیین شده بود که پس از مدت ها انتظار سرانجام این روز فرارسیده است.

البته نباید از این موضوع به نحوی خوشحال بود که این سازمان را شکل یک فرشته بدون چشم داشت در آن تصور کرد. پروژه این سازمان تنها شامل مواردی خاص خواهد بود و برای نمونه مواردی مانند PRISM همچنان به عنوان گزینه های شنود توسط این سازمان حاضر خواهند بود.

 
,پایان,پروژه,شنود,[categoriy]

شایان ذکر است که PRISM یک ساختار شنود اطلاعات اینترنتی است و دقیقا مشابه با شنود تلفن های همراه هوشمند می تواند حریم شخصی کاربران را به خطر بیندازد.

با این وجود می توان این اقدام را نخستین گام درراه پاک سازی حریم شخصی از حضور دولت ها دانست و می توان انتظار داشت که در صورت ادامه فشار، دولت آمریکا به تدریج از سایر موارد نیز دست بکشد و یا حداقل این اقدام ها را به صورت مخفیانه و غیرقانونی دنبال کند.
 منبع :

پایان پروژه شنود تلفن های همراه توسط دولت آمریکا گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات