آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- به تازگی توییتر به کاربران خود هشدار داده است که هکرها در حال تلاش هستند تا بتوانند با استفاده از روشی ناشناخته به حساب کاربری آن ها دسترسی پیدا کرده و اطلاعات را به سرقت ببرند.

شنود اطلاعات توییتر به واسطه هک سراسری

آکاایران: شنود اطلاعات توییتر به واسطه هک سراسری

به تازگی توییتر به کاربران خود هشدار داده است که هکرها در حال تلاش هستند تا بتوانند با استفاده از روشی ناشناخته به حساب کاربری آنها دسترسی پیدا کرده و اطلاعات را به سرقت ببرند.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از وب سایت خبر تحلیلی cnet، کمپانی توییتر در طی چند روز اخیر با ارسال ایمیل خاصی به شماری از کاربران این شبکه اجتماعی آنها را از وجود تلاش جدید هکرها برای نفوذ به حساب کاربری اعضای این شبکه اجتماعی مطلع ساخته است.

بنا بر این ایمیل، هکرها ممکن است سعی داشته باشند تا به شماره تلفن، آدرس ایمیل و یا آدرس آی.پی کاربران دسترسی پیدا کنند.
این ایمیل هشدار می دهد که کمپانی توییتر هنوز هم مطمئن نیست که هدف اصلی هکرها دریافت اطلاعات شخصی افراد است یا خیر؛ اما با این وجود دلایلی برای این هدف هکرها وجود دارد.

شنود اطلاعات توییتر به واسطه هک سراسری
 

در یکی از بخش های این نامه، این گونه بیان شده است که: «در این لحظه، ما هیچ مدرکی از دسترسی هکرها به اطلاعات حساب کاربری شما نداریم اما با این وجود در حال بررسی این موضوع هستیم. کاش می توانستیم اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم اما تا این لحظه اطلاعات جدیدی در این باره نداریم.»

در ادامه این کمپانی در ایمیل یاد شده از کاربران درخواست می کند که اقداماتی را در زمینهٔ محافظت از اطلاعات شخصی خود انجام دهند. به این منظور برای کاربران لینکی از نرم افزار تور(Tor) قرار داده شده است که می توان با استفاده از آن به صورت ناشناس در اینترنت به برقراری ارتباط پرداخت.
 منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

هک کردن در تویتر

تبلیغات