هک تلگرام واقعیت دارد؛ چگونه از آن جلوگیری کنیم؟

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هک تلگرام واقعیت دارد؛ چگونه از آن جلوگیری کنیم؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از زومیت؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: یکی از توسعه دهندگان نامی اپلیکیشن های اندرویدی، هک تلگرام را عملی دانسته و در این خصوص به کاربران این اپلیکیشن پیام رسان هشدار داده و راه حلی را برای پیشگیری از این اتفاق ارائه داده است. با زومیت همراه باشید.

اولا فلیزبک شرح داده است که با دانلود رابط خط فرمان متفرقه، یک هکر می تواند اطلاعات بسیاری از کاربران تلگرام را بدست آورده و متوجه شود که او با چه کسانی از طریق تلگرام در ارتباط است. اگر در منوی تنظیمات وضعیت آنلاین یا آفلاین بودن خود را با همگان به اشتراک گذاشته باشید هکر تنها با داشتن شماره تلفن شما می تواند متوجه شود با چه کسانی در ارتباط هستید.

هک تلگرام واقعیت دارد؛ چگونه از آن جلوگیری کنیم؟
,تلگرام,واقعیت,چگونه,[categoriy]

آکاایران: هک تلگرام واقعیت دارد؛ چگونه از آن جلوگیری کنیم؟

تلگرام بر روی اندروید برای آن که کسی شما را به لیست مخاطبان خود اضافه کند، از شما اجازه نمی گیرد. فلیزبک می گوید:

تلگرام در صورت فعال یا غیرفعال شدن شما به مخاطبان لیستتان اطلاع می دهد. با استفاده از این اطلاعات و هماهنگ کردن زمان فعال و غیرفعال شدن مخاطبان می توان متوجه شد که هر فرد با چه کسانی در ارتباط است.

این روش زمانی بهتر عمل می کند که که هکر و فرد مورد نظر او دارای دوستان مشترک باشند. تیم تلگرام اعلام کرده است که این مشکل را می توان با تنظیم افرادی که می توانند به اطلاعات آنلاین یا آفلاین بودن شما دسترسی داشته باشند، حل کرد.

,تلگرام,واقعیت,چگونه,[categoriy]

البته مشکل اینجا است که بسیاری از افراد اطلاعی از این مشکل ندارند. به علاوه اگر این ویژگی را فعال کنید، تلگرام شما را از دیدن وضعیت آنلاین یا آفلاین بودن دیگران منع می کند و برای دیگران نیز وضعیت تقریبی آنلاین بودن شما را نشان می دهد.

این ویژگی در حال حاضر ایرادات زیادی نیز دارد و باید تلگرام هر چه سریع تر روشی برای محافظت از اطلاعات کاربران خود ارائه دهد.

نظر شما در این خصوص چیست؟منبع :

هک تلگرام واقعیت دارد؛ چگونه از آن جلوگیری کنیم؟ گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات