امنیت خدمات کلود مایکروسافت افزایش می یابد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد امنیت خدمات کلود مایکروسافت افزایش می یابد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- خدمات امنیتی کلود مایکروسافت مبتنی بر فناوری شرکتی موسوم به Adallom است که توسط مایکروسافت در سپتامبر گذشته خریداری شد.

امنیت خدمات کلود مایکروسافت افزایش می یابد
,امنیت,خدمات,کلود,[categoriy]

آکاایران: امنیت خدمات کلود مایکروسافت افزایش می یابد

مایکروسافت مجموعه ای از خدمات امنیتی جدید را به کاربران سرویس های کلود و تحت وب خود از جمله Office 365 و Azureارائه می دهد تا بتواند توجه شرکت های تجاری را به خود جلب کند.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، مایکروسافت در ماه آوریل محصول جدیدی به نام Microsoft Cloud App Security عرضه می کند که به مشتریان امکان می دهد تا کنترل بیتشری بر روی داده های ذخیره شده در سرویس های کلود این شرکت داشته باشند. این محصول با خدماتی همچون Office 365، Box, SalesForce، ServiceNow و Ariba سازگار است.

Office 365 هم به برخی امکانات امنیتی جدید مجهز شده که با Microsoft Cloud App Security ادغام خواهد شد. این امکانات عبارتند از ارائه هشدار امنیتی در مورد فعالیت مشکوک در حساب کاربری فرد، امکان شناسایی و تشخیص دقیق کاربران خدمات Office 365 توسط بخش آی.تی هر سازمان و موسسه، تعیین سطح دسترسی برای خدمات کلود و مشخص کردن خدمات ثالثی که کاربران می توانند آنها را به برنامه Office 365 متصل کنند.

مایکروسافت قبلا در سه ماهه دوم سال 2016 خدمات Lockbox را برای کاربران SharePoint Online و OneDrive عرضه کرده بود که فرآیند شناسایی هویت کاربران خدمات کلود این شرکت را هم تقویت می کرد.منبع :

امنیت خدمات کلود مایکروسافت افزایش می یابد گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات