در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دادستان کل سابق ایالات متحده: اسنودن با افشاگری هایش به مردم خدمت کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای امنیتی از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- اسنودن بارها تاکید کرده که حاضر به بازگشت به آمریکا و حضور در جلسات محاکمه عادلانه است.

دادستان کل سابق ایالات متحده: اسنودن با افشاگری هایش به مردم خدمت کرد
دادستان کل سابق ایالات متحده: اسنودن با افشاگری هایش به مردم خدمت کرد

آکاایران: دادستان کل سابق ایالات متحده: اسنودن با افشاگری هایش به مردم خدمت کرد

اریک هولدر دادستان کل سابق ایالات متحده که زمانی به شدت تلاش می کرد ادوارد اسنودن را به زندان بیندازد، حالا می گوید وی با افشاگری هایش به عموم مردم خدمت کرده است.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، هولدر کماکان معتقد است اقدام اسنودن در زمینه افشای اسناد محرمانه و طبقه بندی شده نامناسب و غیرقانونی بوده، اما حالا و یک سال بعد از پایان دوره خدمتش او معتقد است افشاگری اسنودن خدمت به عموم مردم بوده، زیرا موجب بحث عمومی (در مورد امنیت سایبر) و تحولاتی ضروری شده است.

دادستان کل سابق آمریکا حتی معتقد است اسنودن مستحق گذراندن مدت زمان اندکی در زندان است، زیرا اقدامات او مفید بوده است. بنابراین قاضی پرونده وی در زمان صدور حکم زندان برای اسنودن باید به مفید بودن بحث هایی که در سطح ملی پس از کار او به راه افتاد هم بیندیشد.

وی در عین حال تاکید دارد که انتشار اسناد طبقه بندی شده آژانس امنیت ملی آمریکا به منافع آمریکا آسیب زد و ماموران و کارکنان دولت را به خطر انداخت.

اسنودن قبلا بارها تاکید کرده که حاضر به بازگشت به آمریکا و حضور در جلسات محاکمه عادلانه است، اما به نظر می رسد دولت ایالات متحده تمایلی به گفتگو با وی و فرصت دادن به او برای حضور در یک محکمه عادلانه را ندارد.



منبع :

دادستان کل سابق ایالات متحده: اسنودن با افشاگری هایش به مردم خدمت کرد گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
تبلیغات