کارت اعتباری خود را چک امنیتی کنید: چون 54 هتل استاروود به بدافزار آلوده شدند

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کارت اعتباری خود را چک امنیتی کنید: چون 54 هتل استاروود به بدافزار آلوده شدند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- کارشناسان امنیت اطلاعات وجود بدافزار در سیستم فروش هتل های زنجیره ای استاروود را تائید کردند.

کارت اعتباری خود را چک امنیتی کنید: چون 54 هتل استاروود به بدافزار آلوده شدند
,کارت,اعتباری,امنیتی,[categoriy]

آکاایران: کارت اعتباری خود را چک امنیتی کنید: چون 54 هتل استاروود به بدافزار آلوده شدند

بر این اساس ۵۴ هتل و مرکز تفریحی این کمپانی آمریکایی در سراسر جهان به بدافزاری آلوده شده اند که قادر به سرقت اطلاعات کارت های اعتباری مشتریان هتل است.

به گزارش آکا ایران به نقل از خبرآنلاین، مشتریانی که از کارت اعتباری خود در تاریخ های نوامبر ۲۰۱۴ الی اکتبر ۲۰۱۵ استفاده کرده اند در معرض حمله هکرها قرار دارند و بهتر است هر چه سریع تر کارت های خود را چک امنیتی کنند.

این حادثه درز اطلاعاتی قبل از خریدن استاروود توسط ماریوت صورت گرفته است و سرجیو ریورا مدیر آمریکایی استاروود گفت شواهدی دال بر سوءاستفاده از کارت های اعتباری هنوز مشاهده نشده است.

استاروود در سال ۱۹۶۹ در استمفورد کنتیکت امریکا تأسیس شد و با ۱۸۱ هزار کارمند و درآمدی حدود ۶ میلیارد دلار در ۱۶ نوامبر ۲۰۱۵ به کمپانی ماریوت فروخته شد که بدین ترتیب بزرگ ترین هتل های زنجیره ای در جهان به وجود آمد.منبع :

کارت اعتباری خود را چک امنیتی کنید: چون 54 هتل استاروود به بدافزار آلوده شدند گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات