حمایت رییس سازمان امنیت آمریکا از حریم خصوصی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حمایت رییس سازمان امنیت آمریکا از حریم خصوصی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- به تازگی رییس سازمان امنیت ملی آمریکا برخلاف جریان دولتی موجود در این کشور، از مزایای رمزنگاری داده های تلفن های همراه سخن گفته و این موضوع را برای آینده حیاتی دانسته است.

حمایت رییس سازمان امنیت آمریکا از حریم خصوصی
,حمایت,رییس,سازمان,[categoriy]

آکاایران: حمایت رییس سازمان امنیت آمریکا از حریم خصوصی

به تازگی رییس سازمان امنیت ملی آمریکا برخلاف جریان دولتی موجود در این کشور، از مزایای رمزنگاری داده های تلفن های همراه سخن گفته و این موضوع را برای آینده حیاتی دانسته است.

به گزارش آکا ایران به نقل از شماران سیستم به نقل از وب سایت خبری تحلیلی Engadget، در حالی که دولت آمریکا هنوز هم در حال بررسی واکنش های مثبت و منفی به رمزگذاری تلفن های همراه است یکی از مقامات نظر موافق خود را با این عمل اعلام کرده است.

مایک راجرز به عنوان رئیس سازمان امنیت ملی آمریکا در این باره بیان کرد که رمزگذاری برای آینده الزامی است و بحث درباره استفاده از آن اتلاف وقت است. راجرز پیشنهاد کرد که به جای بحث درباره وجود یا عدم وجود رمزگذاری بهتر است حفظ حریم خصوصی را فدای حفظ امنیت نکنیم. در مقابل، باید به دنبال راه حلی بود که هر دو را پوشش دهد و بسیار آسان تر نیز باشد.

,حمایت,رییس,سازمان,[categoriy]
 

نگرانی ها درباره حفظ حریم خصوصی تاکنون به این حد نرسیده بود. تلاش کردن برای حل کردن مشکلات موجود و درک این که بحث بردن یک طرف و باختن طرف دیگر مطرح نیست، موجب افزایش این اهمیت شده است. او در این باره بیان کرد که امنیت نباید همه چیز را تحت کنترل خود دربیاورد.

جیمز کومی به عنوان رئیس FBI مدت است که برای قرار دادن درهای پشتی برای دسترسی به اطلاعات شخصی کاربران اصرار می کند و تنها به جنبه های منفی رمزگذاری داده ها اشاره داشته و بر روی آنها اصرار می ورزد.

مسلما وجود این درهای پشتی برای دولت راه را برای هکرها نیز بار خواهد کرد. او به تازگی تا ارائه فرمان به کمپانی های ساخت تلفن هوشمند برای از بین بردن رمزگذاری اطلاعات کاربران نیز پیش رفته است.
 منبع :

حمایت رییس سازمان امنیت آمریکا از حریم خصوصی گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات