آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

آکا ایران- هدف رادکو نه تنها عرضه راهکارهای امنیتی اوریجینال بلکه ارائه نرم افزار به عنوان سرویس امنیتی (SaaS) می باشد.

راهکارهای

آکاایران: کانال جدید توزیع راهکارهای کسپرسکی در ایران

در گردهمایی نمایندگان کانال رادکو در ایران، نقاط تمایز محصولات امنیتی کسپرسکی و مزایای کانال توزیع رادکو برای پیشبرد امور نمایندگی ها معرفی شدند.

به گزارش ایتنا از روابط عمومی شرکت ارتباطات امن داده های راد، گردهمایی نمایندگان کانال رادکو در ایران با عنوان IMAP 2016 با حضور شرکت های فعال امنیت فناوری اطلاعات سراسر کشور با هدف ایجاد ارتباط متقابل در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد.

در ابتدای گردهمایی شهرام جهان بیگلری، عضو هیئت مدیره شرکت ارتباطات امن داده ای راد(رادکو)، هدف از تشکیل کانال رادکو را ایجاد راهی نو برای عرضه راهکارهای امنیتی جدید و توسعه بازار نمایندگی ها دانست و اظهار داشت: عدم وجود قانون کپی رایت در کشور ما اغلب باعث شده تا جامعه تمایلی به پرداخت هزینه بابت خرید نرم افزار اوریجینال نداشته باشد اما با تمام این اوصاف تلاش ما از همان آغاز بر این بوده تا این فرهنگ را ایجاد کنیم که جامعه با منافع خرید نرم افزار اصلی آشنا شود.


جهان بیگلری که از افراد باسابقه در حوزه امنیت اطلاعات و به ویژه ارائه راهکارهای کسپرسکی است افزود، این مهم در طی سال های جاری تا حد بسیار زیادی ایجادشده و رویکرد جامعه نسبت به خرید محصولات اصلی اصلاح شده است، امروز هدف ما در رادکو نه تنها عرضه راهکارهای امنیتی اوریجینال می باشد بلکه ارائه نرم افزار به عنوان سرویس امنیتی (SaaS) است. امیدوارم بتوانیم با تمرکز بر مجموعه راهکارها و سرویس های و خدمات ارزش افزوده جدیدی که برای نمایندگان فراهم می آوریم فرصت های جدید کسب وکار را برای همکارانمان به وجود بیاوریم.

در ادامه سمینار، کارشناسان و متخصصان فنی شرکت رادکو با بیان ویژگی های کانال رادکو در ارتباط با نمایندگان پرداختند. بر این اساس، این امکان برای کانال نمایندگان رادکو به وجود آمده که محصولات سازمانی و آنلاین کسپرسکی، سرویس های امنیتی کسپرسکی، دوره های آموزشی راهکارهای کسپرسکی و محصولات امنیتی کسپرسکی را پس ازاین عرضه کنند.

به گفته کارشناسان فروش این شرکت، تسهیل در ثبت سفارش ها و فرایند توزیع از مزایای کانال توزیع رادکو است. امکاناتی نظیر پرتال نمایندگان و وب سرویس آنلاین این فرصت را به نمایندگان رادکو می دهد که در شرایط بهتر و با اطلاعات دقیق تری نسبت به محصول و نیاز مشتری به فعالیت بپردازند.

در بخش دیگری از این گردهمایی نکاتی پیرامون وجوه تمایز و برتری محصولات امنیتی کسپرسکی مطرح شد که ازجمله آن ها می توان به توانمندی فوق العاده محصولات کسپرسکی در شناسایی بدافزارها و ATP ها اشاره کرد.

به گفته کارشناسان فنی رادکو، کسپرسکی اکنون در بیش از ۲۰۰ کشور جهان حضور دارد و دارای ۳۳ دفتر منطقه ای است. این شرکت بزرگ امنیتی با ۴۰۰ میلیون مشتری جهانی و به عنوان رهبر در حوزه راهکارهای امنیت اطلاعات ازنظر گارتنر بوده و در سال ۲۰۱۴ از ۷۹ آزمودن امنیتی که توسط شرکت های معتبر بین المللی ارزیابی این حوزه بر روی محصولات آن صورت گرفته در ۵۱ آزمون، رتبه اول را به دست آورده است. این شرکت برای تمامی شاخه های امنیتی دارای محصول بوده و فعالیتش، تنها به آنتی ویروس ها خلاصه نمی شود.

همچنین در سمینار نمایندگان کانال رادکو در ایران عنوان شد که شرکت رادکو اولین ارائه دهنده محصولات امنیت صنعتی کسپرسکی در کشور است که با شعار دانش محوری و با تلاش در استفاده بهینه از دانش فنی و تمامی ظرفیت های موجود برای فروش محصولات و خدمات همواره انضباط کاری، اعتماد، مشارکت و پیگیری را سرلوحه کارهای خویش قراردادهاست.

توزیع

به گزارش آکا ایران به نقل از ایتنا، علاقه مندان برای آشنایی بیشتر با فعالیت های رادکو و آگاهی از شرایط نمایندگی می توانند به نشانی www.radco.ir مراجعه کنند.
 


منبع :

پربازدیدها

Fatal error: Call to a member function fetchall() on boolean in /home/akairan/domains/akairan.com/public_html/tecnoloji/mbed/incx/porbazdid2.php on line 11