تاسیسات هسته ای آمریکا هنوز از فلاپی دیسک استفاده می کند

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تاسیسات هسته ای آمریکا هنوز از فلاپی دیسک استفاده می کند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- سازمان های مختلف آمریکایی به واسطه استفاده از سیستم های رایانه ای قدیم سالانه بیش از 61 میلیارد دلار مالیات پرداخت می کنند.

تاسیسات هسته ای آمریکا هنوز از فلاپی دیسک استفاده می کند
,تاسیسات,هسته,آمریکا,[categoriy]

آکاایران: تاسیسات هسته ای آمریکا هنوز از فلاپی دیسک استفاده می کند

بر اساس آخرین گزارش منتشر شده، بخش های اعظم زرادخانه ها و انبارهای هسته ای دولت آمریکا هنوز از سیستم رایانه ای دهه ۱۹۷۰ استفاده می کند و انتقال اطلاعات در آنها از طریق فلاپی دیسک های ۸ اینچی انجام می شود.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از نکست وب، دفتر پاسخگویی دولت آمریکا (GAO) وابسته به وزارت دفاع این کشور اعلام کرد «هماهنگی فرآیندهای عملیاتی تاسیسات هسته ای آمریکا از جمله موشک های بین قاره ای بالستیک، بمب افکن های هسته ای و تانکرهای هواپیمایی پشتیبان با سیستم های رایانه ای بسیار قدیمی مدیریت می شوند و نخستین نمونه از حافظه های جانبی برای آنها استفاده می شود».

در این گزارش گفته شد شرکت ها و سازمان های مختلف آمریکایی به واسطه استفاده از سیستم های رایانه ای قدیم سالانه بیش از ۶۱ میلیارد دلار مالیات پرداخت می کنند که این رقم سه برابر از مالیاتی که دولت آمریکا برای استفاده از فناوری های جدید می پردازد، بیشتر است.

,تاسیسات,هسته,آمریکا,[categoriy]
 

«والری هندرسون» سخنگوی پنتاگون در این خصوص توضیح داد: «فلاپی دیسک هنوز در تاسیسات هسته ای آمریکا مورد استفاده قرار می گیرد. زیرا هنوز برای ما کارایی دارد.»

به هر حال باید توجه داشت هر فناوری که هنوز قابلیت استفاده داشته باشد را نمی توان به کار گرفت. دولت آمریکا خود را موظف کرده است هر چه سریع تر به سیستم های جدیدتر رجوع کند.
 منبع :

تاسیسات هسته ای آمریکا هنوز از فلاپی دیسک استفاده می کند گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات