امکان امنیتی جدید در جی میل

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد امکان امنیتی جدید در جی میل ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- شرکت گوگل اعلام کرده است که به زودی یک امکان امنیتی جدید را به سیستم پست الکترونیکی خود یعنی جی میل خواهد افزود تا بتوان ورود یک ای میل رمزگذاری نشده را به کاربران اعلام کرد.

امکان امنیتی جدید در جی میل
,امکان,امنیتی,جدید,[categoriy]

آکاایران: امکان امنیتی جدید در جی میل

شرکت گوگل اعلام کرده است که به زودی یک امکان امنیتی جدید را به سیستم پست الکترونیکی خود یعنی جی میل خواهد افزود تا بتوان ورود یک ایمیل رمزگذاری نشده را به کاربران اعلام کرد.

به گزارش رایورز از پایگاه خبری تحلیلی engadget، گوگل در راستای تلاش های خود برای بالا بردن امنیت جیمیل در حال کار بر روی سیستم اعلان جدیدی برای سرویس ایمیل خود است.

این اعلانات درواقع مربوط به زمانی می شوند که کاربران پیامی را از سرور رمزگذاری نشده ای یک نامه الکترونیکی دریافت می کنند.

شرکت Mountain View از سال ۲۰۱۳ با همکاری محققان بر روی امنیت ایمیل ها کار می کند. بر اساس مطالعه ای چندین ساله می توان نتیجه گرفت که امنیت ارتباطات ایمیلی در طول دو سال اخیر بهبود چشم گیری پیدا کرده است با این حال دست کاری درخواست های SSL و همچنین سرورهای DNS مخرب همچنان می توانند به عنوان تهدیدی برای این ارتباطات در نظر گرفته شوند.

 
,امکان,امنیتی,جدید,[categoriy]

این مشکل ایمیل هایی که از جیمیل به جیمیل ارسال می شوند را تحت تاثیر قرار می دهند بلکه ارتباط ایمیلی خارجی می تواند باعث بروز این دسته از مشکلات شوند. برابر این جیمیل برای مبارزه با این اختلال سیستم هشدار جدیدی را طراحی خواهد کرد. این هشدارها کاربران را از خطرهای احتمالی مطلع خواهد ساخت.
 


منبع :

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات