آسیب پذیری تازه اپل شرکت های تجاری را تهدید می کند

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آسیب پذیری تازه اپل شرکت های تجاری را تهدید می کند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- آسیب پذیری تازه اپل، استراق سمع و سرقت داده های در حال تبادل میان آیفون و آیپد با دیگر ابزار ارتباطی را ممکن می کند.

آسیب پذیری تازه اپل شرکت های تجاری را تهدید می کند
,آسیب,پذیری,تازه,[categoriy]

آکاایران: آسیب پذیری تازه اپل شرکت های تجاری را تهدید می کند

شناسایی آسیب پذیری تازه در سیستم عامل iOS شرکت اپل خطرات امنیتی جدی را برای شرکت ها و مؤسسات تجاری به وجود آورده است.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، بررسی های مؤسسه چک پوینت نشان می دهد مهاجمان با سوءاستفاده از آسیب پذیری یاد شده می توانند داده های مختلف را سرقت کرده و برنامه های مخربی را برای نصب بر روی آیفون و آیپد وخرابکاری طراحی کنند.

شرکت امنیتی چک پوینت هم در این زمینه به کارشناسان و کارکنان نهادهای مختلف هشدار داده و اعلام کرده که کاربران آیفون ها و آیپدهایی که برای فعالیت های حرفه ای و تجاری به کار می روند باید هشیاری خود را حفظ کنند.

این آسیب پذیری که SideStepper نام گرفته حملاتی از نوع man-in-the-middle را برای استراق سمع و سرقت داده های در حال تبادل میان آیفون و آیپد با دیگر ابزار ارتباطی ممکن می کند.

هکرها از این طریق می توانند کنترل گوشی ها و تبلت های ساخت اپل را در دست بگیرند و به کل داده های ذخیره شده در آنها دسترسی یابند. تخمین زده می شود که میلیون ها کاربر سیستم عامل iOS در سراسر جهان در معرض این خطر هستند. کاربران باید تا زمان حل این مشکل توسط اپل از نصب هرگونه برنامه مشکوک بر روی گوشی های خود جلوگیری کنند.منبع :

آسیب پذیری تازه اپل شرکت های تجاری را تهدید می کند گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات