اجازه هک گوشی و لپ تاپ مهاجران از سوی نیروهای مرزی انگلیس

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اجازه هک گوشی و لپ تاپ مهاجران از سوی نیروهای مرزی انگلیس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- منتقدان این قانون معتقدند که می تواند زیربنای اعتماد میان وکیل و موکل را به ویژه در پرونده های حساس در امور مهاجرت و پناهندگی تضعیف نماید.

اجازه هک گوشی و لپ تاپ مهاجران از سوی نیروهای مرزی انگلیس
,اجازه,گوشی,مهاجران,[categoriy]

آکاایران: اجازه هک گوشی و لپ تاپ مهاجران از سوی نیروهای مرزی انگلیس

اخیرا فاش شده مقام های بریتانیایی قوانینی در اختیار دارند که به آنها اجازه نفوذ به گوشی ها و ارتباطات مهاجران را می دهند، به گونه ای که شاید حتی جدال های حقوقی اخیر در آمریکا در همین زمینه را کمرنگ کند.

به گزارش آکا ایران به نقل از شماران سیستم به نقل از اینکوایرر، این قوانین محدود به مقامات امور مهاجرت هستند، اما در هر صورت و بنا به نوشته گاردین که منبع این گزارش است، گوشی موبایل و همه اطلاعات محرمانه مهاجران ممکن است مشمول این قانون شده و ضبط گردند.
گفتنی است انتشار این خبر موجب بهت و حیرت فراوانی شد، برخی فعالان حقوق بشر را به اعتراض واداشت، و حتی برخی اعضای پارلمان به آن واکنش نشان دادند.

گاردین در گزارش خود افزوده: «از سال ۲۰۱۳ مقامات اداره مهاجرت، اجازه و قدرت آن را داشته اند که وسایل، تجهیزات و دیوایس های مهاجران را مورد بازرسی، و در صورت نیاز مورد هک و نفوذ قرار دهند، و حتی قانونا امکان آن را دارند که دستگاه شنود در خانه و یا خودروی آنها کارگذاری کنند.»

,اجازه,گوشی,مهاجران,[categoriy]

منتقدان این قانون معتقدند که می تواند زیربنای اعتماد میان وکیل و موکل را به ویژه در پرونده های حساس در امور مهاجرت و پناهندگی تضعیف نماید.

البته اداره مهاجرت در مقابل اعلام کرده که این اختیارات در موارد خاص مانند مانند مسائل امنیتی و قاچاق انسان مورد استفاده قرار می گیرد و تجهیزات افرادی که در این زمینه ها مورد ظن قرار گیرند بررسی می شود اما به طور کلی و برای همه موارد تعمیم نمی یابد. در حقیقت آنچه بیشتر مورد نظر این اداره است، پیشگیری از وقوع جرم است.
 منبع :

اجازه هک گوشی و لپ تاپ مهاجران از سوی نیروهای مرزی انگلیس گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات