,حفره,امنیتی,خطرناک
آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش شبکه و امنیت:

آکا ایران- متخصصان امنیتی به تازگی هشدار داده اند که موفق به یافتن حفره ای در روترهای شرکت سیسکو شده اند که می توان به کمک آن ها به سادگی امنیت این دستگاه ها را به خطر انداخت.

آکاایران: کشف حفره امنیتی خطرناک در روترهای سیسکو

متخصصان امنیتی به تازگی هشدار داده اند که موفق به یافتن حفره ای در روترهای شرکت سیسکو شده اند که می توان به کمک آنها به سادگی امنیت این دستگاه ها را به خطر انداخت.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز از وب سایت gizmodo، شرکت سیسکو یکی از بهترین و خوش نام ترین شرکت های جهان در زمینه سخت افزارهای شبکه محسوب می شود و به همین دلیل نیز بسیاری از کاربران در سطوح خانگی و حرفه ای به محصولات این شرکت اعتماد کامل دارند.

حال متخصصان امنیتی اعلام کرده اند که حفره امنیتی بسیار خطرناکی در روترهای این شرکت یافته اند که امنیت این روترها را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.

شرکت سیسکو به سرعت نسبت به این موضوع عکس العمل نشان داده و اعلام کرده است که در تلاش برای رفع سریع این مشکل برای تمامی کاربران است.

 
خطرناک

سخنگوی این شرکت در این باره می گوید که این نوع از حملات برخلاف حملات مرسوم از طریق نرم افزاری انجام نمی شود و به واسطه دسترسی به ساختار دسترسی سخت افزاری این دستگاه ها به شبکه عمل می کند و می تواند موجب دسترسی هکرها به دستگاه شود.

شرکت سیسکو اعلام کرده است که کاربران می توانند با امن ساختن ساختار شبکه خود و افزودن دروازه های امنیتی بیشتر برای دسترسی به شبکه، از این حمله جلوگیری کنند و با این وجود این شرکت در حال تلاش برای رفع تمام عیار این مشکل است و در صورت رسیدن به نتیجه، بلافاصله آن را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.
 منبع :

پربازدیدها

Fatal error: Call to a member function fetchall() on boolean in /home/akairan/domains/akairan.com/public_html/tecnoloji/mbed/incx/porbazdid2.php on line 11