اعلام جنگ هکرهای گروه ناشناس به داعش

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اعلام جنگ هکرهای گروه ناشناس به داعش ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- هکرها در مجموع ۱۴۹ وب سایت وابسته به داعش را از کار انداخته اند و ۱۰۱ هزار حساب توئیتری و ۵۹۰۰ ویدئوی تبلیغاتی را از دسترس خارج کرده اند.

اعلام جنگ هکرهای گروه ناشناس به داعش
,اعلام,هکرهای,گروه,[categoriy]

آکاایران: اعلام جنگ هکرهای گروه ناشناس به داعش

اعضای گروه هکری Anonymous یا ناشناس از اعلام جنگ نهایی به گروه تروریستی داعش خبر داده اند، علت این اعلام جنگ حملات تروریستی پاریس اعلام شده است.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، اعضای این گروه با انتشار ویدئویی در اینترنت و مطالبی در حساب کاربری خود در توئیتر تصریح کرده اند که قصد دارند وب سایت های همکار با داعش را امروز از کار بیندازند.

در بخشی از این پیام ها آمده است: ما به حکومت ترس و وحشت شما خاتمه می دهیم و دیگر چشممان را بر روی اقدامات تروریستی بی رحمانه و غیرانسانی شما در قبال تمامی مذاهب دیگر نمی بندیم.

ما تمامی وب سایت های تبلیغاتی شما را از کار می اندازیم. جهاد شما پایانی غیرمنتظره خواهد داشت.

هکرهای ناشناس و گروه تروریستی داعش حدود یک سال است که با هم درگیر هستند و اولین بار بعد از حملات داعش به دفتر نشریه شارلی هبدو بود که این حملات آغاز شد.

اداعش هربار از روش ها و امکانات جدیدی برای تبلیغات استفاده می کند.منبع :

اعلام جنگ هکرهای گروه ناشناس به داعش گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات