loading...

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- این به روزسانی برای سیستم های عامل ویندوز، مک و لینوکس انجام شد تا آسیب پذیری های خطرناک برطرف شود.

هرچه سریع تر ۲۳ وصله امنیتی Adobe را نصب کنید

آکاایران: هرچه سریع تر ۲۳ وصله امنیتی Adobe را نصب کنید

شرکت Adobe یک به روزرسانی امنیتی مهم انجام داد و با عرضه بسته های مختلف سعی کرد ۲۳ حفره و نقطه آسیب پذیر خطرناکی که در نرم افزار Flash Player موجود است را از بین ببرد.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از زد.دی.نت، روز گذشته شرکت Adobe آخرین به روزرسانی امنیتی خود را در اختیار کاربران گذاشت و در آن به صورت ویژه بر نرم افزار Flash Player تاکید کرد. این به روزسانی برای سیستم های عامل ویندوز، مک و لینوکس انجام شد و «آسیب پذیری های خطرناک که امکان دسترسی از راه دور هکرها را فراهم می کرد»، مورد هدف قرار گرفت.

این به روزرسانی های امنیتی در گروه های مختلف و برای نرم افزارهای زیر عرضه شدند:

- Adobe Flash Player Desktop Runtime
- Adobe Flash Player Extended Support Release ۱۸.۰.۰.۲۳۲ و نسخه های قبلی
- Adobe Flash Player مخصوص مرورگر Chrome ۱۸.۰.۰.۲۳۳ گوگل و نسخه های قبلی
- Adobe Flash Player مخصوص مرورگر Edge و Internet Explorer ۱۱ ۱۸.۰.۰.۲۳۲ مایکروسافت و نسخه های قبلی روی سیستم عامل ویندوز ۱۰
- Adobe Flash Player مخصوص مرورگر Internet Explorer ۱۰ و ۱۱ ۱۸.۰.۰.۲۳۲ و نسخه های قبلی روی سیستم های عامل ویندوز ۸ و ۸.۱
- Adobe Flash Player برای لینوکس با نسخه ۱۸.۰.۰.۱۹۹ و قبل تر از آن

هرچه سریع تر ۲۳ وصله امنیتی Adobe را نصب کنید

شرکت Adobe ادعا کرد که با این به روزرسانی ها تمام حفره های امنیتی خود را وصله می کند و آسیب پذیری ها را در رایانه های شخصی از بین می برد. این اتفاق پس از سرقت اطلاعات، دسترسی از راه دور به رایانه ها، انتشار بدافزار و ... از طریق نرم افزار Flash صورت می گیرد.
 


منبع :

تبلیغات