,سرقت,اطلاعات,میلیون
آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

آکا ایران- یک شرکت بیمه به تازگی با بحران بسیار بزرگی روبرو شده است زیرا هکرها اطلاعات شخصی ۱۰ میلیون بیمار تحت پوشش این شرکت را به سرقت برده اند.

آکاایران: سرقت اطلاعات ۱۰ میلیون بیمار توسط هکرها

یک شرکت بیمه به تازگی با بحران بسیار بزرگی روبرو شده است زیرا هکرها اطلاعات شخصی ۱۰ میلیون بیمار تحت پوشش این شرکت را به سرقت برده اند.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز از وب سایت cnet، شرکت Rochester که یک کمپانی خوش نام در زمینه بیمه محسوب می شود، به تازگی با مشکل بسیار بزرگی با هکرها برخورد کرده است. مسئولان این شرکت در شهر نیویورک اعلام کردند که شرایط این شرکت به شدت به واسطه فعالیت هکرها به خطر افتاده است.

ماجرا از این قرار است که هکرها با ورود به سیستم این شرکت موفق به دزدیدن اطلاعات ۱۰ میلیون فرد تحت پوشش بیمه های Rochester زده اند. شایان ذکر است که این اطلاعات به صورت محرمانه بوده و در بسیاری از موارد اطلاعات بسیار شخصی و سوابق پزشکی فرد را شامل می شود.

میلیون

 


به نظر می رسد که این امر علاوه بر خسارت های مالی، می تواند موجب ایجاد عدم اعتماد به این شرکت شود و در نتیجه آن نیز تعداد مشتریان این مرکز بیمه به شدت کاهش خواهد یافت.

شایان ذکر است که مسئولان این شرکت برای مبارزه با هکرهایی که به آنها حمله کرده اند تصمیم به همکاری با مراکز دولتی گرفته اند و تمامی اطلاعات و سرنخ های ممکن را به سازمان اف بی آی انتقال داده اند تا این سازمان به دنبال دستگیری مسئولان این هک باشد. لازم به یادآوری است که هنوز هیچ گروه یا فرد خاصی مسئولیت این حمله را بر عهده نگرفته است.
 منبع :

پربازدیدها

Fatal error: Call to a member function fetchall() on boolean in /home/akairan/domains/akairan.com/public_html/tecnoloji/mbed/incx/porbazdid2.php on line 11