تبلیغات توییتر برای کاربران غیر عضو

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تبلیغات توییتر برای کاربران غیر عضو ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای امنیتی از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش شبکه و امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- شبکه اجتماعی توییتر ساختاری را ایجاد کرده است که به موجب آن حتی افرادی که در این شبکه عضو نیستند نیز با تبلیغات موجود در توییتر روبرو خواهند شد.

تبلیغات توییتر برای کاربران غیر عضو
,تبلیغات,توییتر,کاربران,[categoriy]

آکاایران: تبلیغات توییتر برای کاربران غیر عضو

شبکه اجتماعی توییتر ساختاری را ایجاد کرده است که به موجب آن حتی افرادی که در این شبکه عضو نیستند نیز با تبلیغات موجود در توییتر روبرو خواهند شد.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز از وب سایت خبر تحلیلی engadget، توییتر در سیاست های آینده خود قصد دارد تا دسترسی افراد به تبلیغات موجود در این شبکه اجتماعی را افزایش بدهد. به همین منظور این کمپانی هم اکنون این سیاست را برای کاربرانی که هنوز به حساب کاربری خود در توییتر وارد نشده اند نیز درپیش گرفته است.

در این راستا اگر کاربری بدون وارد شدن به حساب کاربری خود در توییتر در حال مرور پروفایل دوستان خود یا خواندن توییت های آنها باشد نیز می تواند تبلیغات موجود در این سایت را مشاهده کند.

,تبلیغات,توییتر,کاربران,[categoriy]
 

بر اساس گزارش ها، هم اکنون توییتر این قابلیت را تنها بر روی وب سایت خود مورد آزمایش قرار داده است؛ بنابراین تبلیغات یاد شده نه تنها برای افرادی که هنوز وارد حساب کاربری خود نشده اند نمایش داده می شود بلکه برای کسانی که حتی هیچ حساب کاربری در توییتر ندارند نیز پخش خواهد شد.

تبلیغ کنندگان نیز می توانند هم اکنون تبلیغات خود را نه تنها برای کاربران فعال توییتر بلکه برای کسانی که در این سایت عضو نیستند نیز به نمایش دربیاورند. با این وجود انتظار می رود که پس از اتمام مرحله آزمایشی این قابلیت برای شبکه اجتماعی توییتر فعال شود.
 منبع :

تبلیغات توییتر برای کاربران غیر عضو گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات