دستور اف.بی.ای به اپل برای رمزگشایی گوشی یک مظنون تروریست

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دستور اف.بی.ای به اپل برای رمزگشایی گوشی یک مظنون تروریست ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای امنیتی از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش شبکه و امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- FBI برای بازگشایی رمز یک زوج تروریست از اپل کمک بگیرد.

دستور اف.بی.ای به اپل برای رمزگشایی گوشی یک مظنون تروریست
,دستور,اف.بی.ای,رمزگشایی,[categoriy]

آکاایران: دستور اف.بی.ای به اپل برای رمزگشایی گوشی یک مظنون تروریست

یک قاضی فدرال روز گذشته به اپل دستور داد تا به اف.بی.ای برای دسترسی به داده های رمزگذاری شده مخفی در گوشی متعلق به یک زوج تروریست که ۱۴ نفر را سال قبل در San Bernardino کشتند، کمک کند.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس به نقل از لس آنجلس تایمز، تحقیقات پلیس در مورد این حمله تروریستی بر روی کشف جزییات اقدامات این زوج از زمان آغاز حمله تا مرگشان در چند ساعت بعد به دنبال درگیری با پلیس در جریان تیراندازی های متقابل متمرکز شده است.

اف.بی.آی سال قبل جدول زمانی اقدامات این افراد بعد از تیراندازی را منتشر کرد، اما از عموم مردم هم خواست برای تکمیل اطلاعات مربوط به ۱۸ دقیقه مبهم فوق الذکر کمک کنند.

حالا قاضی دادگاهی رسما از اپل خواسته تا به اف.بی.آی کمک کند سیستم رمزگذاری گوشی این تروریست ها را دور بزنند و در عین حال جلوی پاک شدن خودکار اطلاعات قبل از افتادن به دست پلیس را بگیرد. افراد یاد شده از آیفون ۵ استفاده می کردند. اپل هنوز در این زمینه واکنشی از خود نشان نداده است.منبع :

دستور اف.بی.ای به اپل برای رمزگشایی گوشی یک مظنون تروریست گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات