سیستم سازمانی مایکروسافت برای مقابله با آگهی افزارها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سیستم سازمانی مایکروسافت برای مقابله با آگهی افزارها ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- مایکروسافت به مدیران شبکه امکان می دهد تا بتوانند کلی آگهی افزارها را به صورت خودکار از بین ببرند.

سیستم سازمانی مایکروسافت برای مقابله با آگهی افزارها
,سیستم,سازمانی,مایکروسافت,[categoriy]

آکاایران: سیستم سازمانی مایکروسافت برای مقابله با آگهی افزارها

مایکروسافت قابلیت امنیتی جدیدی را به نرم افزارهای سازمانی خود اضافه کرده است تا از این طریق جلوی انتشار آگهی افزارها و ابزارهای ناخواسته گرفته شود.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از پی سی ورلد، شرکت مایکروسافت برای نرم افزارهای سازمانی خود یک گزینه جدید در نظر گرفته است که به صورت خودکار آگهی افزارها را مسدود می کند. این آگهی افزارها معمولا به صورت خودکار برنامه های مختلف را بارگذاری می کنند و بخش اعظم حجم اینترنت به خود اختصاص می دهند.

آگهی افزارها معمولا به صورت طبقه بندی شده شناسایی می شوند و از آنها در قالب ابزارهای ناخواسته یا PUA هم یاد می شود. این ابزارها لزوما بدافزار نیستند و البته می توانند مشکلات امنیتی و خطرات مختلف را هم به همراه داشته باشند.

مایکروسافت با انتشار یک مطلب وبلاگی توضیح داد: «این ابزارها می توانند خطر آلوده شدن شبکه به بدافزارها را افزایش دهند و باعث شوند آلوده شدن به بدافزار تاثیرات بیشتری برجا بگذارد و مشکلات بزرگتری برای سازمان ایجاد کند.»

,سیستم,سازمانی,مایکروسافت,[categoriy]
 

قابلیت جدید مایکروسافت که از طریق سیستم Forefront Endpoint Protection این شرکت ارائه می شود، به مدیران شبکه امکان می دهد تا بتوانند کلی آگهی افزارها را به صورت خودکار از بین ببرند. البته مدیران شبکه های سازمانی این امکان را در اختیار دارند تا در صورت تمایل این قابلیت را فعال یا غیرفعال کنند.

به گفته مایکروسافت، بهترین سیاست برای سازمان ها این است که به کارمندان خود هشدار دهند برنامه های ناشناخته را بارگذاری نکنند. این مسئله می تواند جلوی انتشار آگهی افزارها را بگیرد.
 منبع :

سیستم سازمانی مایکروسافت برای مقابله با آگهی افزارها گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات