آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: رویترز اعلام کرد

 

آکا ایران- به علت پیچیدگی حملات هکری و سؤاستفاده به عمل آمده از شرکت ژونیپر آمریکایی ها معتقدند یک دولت خارجی در این کار دست دارد.

تحقیق درباره هکرها

تحقیقات اف.بی.آی در مورد نفوذ هکرها به شرکت ژونیپر

آکاایران: تحقیقات اف.بی.آی در مورد نفوذ هکرها به شرکت ژونیپر

رویترز اعلام کرد: پلیس فدرال آمریکا در حال تحقیق در مورد نفوذ هکرها به Juniper Networks سازنده تجهیزات شبکه ای و سخت افزاری مختلف است.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، اف.بی.آی بیم دارد که این حمله توسط یک دولت خارجی رخ داده باشد و این دولت کدهای معیوب خود را به منظور جاسوسی از تجهیزات شبکه ای ساخت این شرکت به کار گرفته باشد.

Juniper Networks روز گذشته از شناسایی دو مشکل امنیتی خبر داد که بر محصولات و پلاتفورم های مجهز به نرم افزار ScreenOS تاثیر می گذارند.

شرکت مذکور به همین منظور یک وصله امنیتی عرضه کرده و به کاربران محصولات خود توصیه کرده تا سیستم هایشان را به روز کنند و وصله های مذکور را که دارای بالاترین درجه اولویت هستند نصب نمایند.

مقامات امنیتی آمریکا بیم دارند که هکرها با بهره گیری از این حفره ها بتوانند به داده های رد وبدل شده شرکت های خصوصی و نهادهای دولتی از طریق شبکه های رایانه ای دسترسی پیدا کنند.منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تحقیق درباره هکرها

تبلیغات