عدم پشتیبانی هوآوی از برخی مسیریاب ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عدم پشتیبانی هوآوی از برخی مسیریاب ها ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- هوآوی: اصلاحیه ای برای مسیریاب های B260a منتشر نمی کنیم.

عدم پشتیبانی هوآوی از برخی مسیریاب ها
,پشتیبانی,هوآوی,مسیریاب,[categoriy]

آکاایران: عدم پشتیبانی هوآوی از برخی مسیریاب ها

شرکت چینی هوآوی اعلام کرد:برخی از مسیریاب های هوآوی از این پس توسط این شرکت پشتیبانی نمی شود و اصلاحیه ای برای آن ها منتشر نخواهد شد.

به گزارش آکا ایران به نقل از مرکز ماهر، هوآوی یکسری از آسیب پذیری های امنیتی جدی را در بیش از ۱۲ مدل مسیریاب اصلاح نخواهد کرد.

این شرکت فناوری چینی در گزارشی اعلام کرد که اصلاحیه ای برای مسیریاب های B260a منتشر نمی کند زیرا این دستگاه ها دیگر توسط این شرکت پشتیبانی نمی شوند.

این مسیریاب ها هم چنان توسط تعداد بالایی از شرکت های اینترنتی در بیش از ۱۲ کشور در حال استفاده است.

پیر کیم محقق امنیتی که این آسیب پذیری را شناسایی کرده است گفت: مهاجمان می توانند تعدادی حمله را از جمله اجرای کد از راه دور و حملات اسکریپت بین سایتی علیه این مسیریاب ها راه اندازی کنند و ماشین های هدف را آلوده به بدافزار کنند.

حملات دیگری از قبیل حملات انکار سرویس و حملات جعل سایت نیز امکان پذیر است.

هم چنین این حملات به مهاجمان اجازه می دهد تا به دستگاه های دیگر شبکه دسترسی یابند یا اعتبارنامه های کاربران را به سرقت ببرند.

شرکت فناوری هوآوِی (Huawei) یک شرکت چند ملیتی در زمینه شبکه های کامپیوتری و ارتباطات است. دفتر اصلی این شرکت در شهر شنژن چین قرار دارد.منبع :

عدم پشتیبانی هوآوی از برخی مسیریاب ها گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات