loading...

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- این ایمیل نشان داد شرکت های توسعه دهنده نرم افزار که با آمازون همکاری می کنند در این زمینه مشکلاتی را ایجاد کرده اند.

رمز عبور

آکاایران: آمازون رمز عبور کاربران خود را عوض کرد

شرکت آمازون تعداد نامشخصی از حساب های کاربری خود را مجددا تنظیم کرد که این اتفاق پس از بروز خطرات امنیتی برای رمز عبور کاربران صورت گرفت.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از زد.دی.نت، طی چند روز اخیر بسیاری از کاربران سازمانی آمازون ایمیل هایی دریافت کردند که در آن نوشته شده بود این شرکت رمز عبور حساب کاربری آنها را به روزرسانی کرده و رمز جدید برای آنها در نظر گرفته است.

این پیام همچنین برای صاحبان حساب های کاربری در سایت مرکزی Amazon.com ارسال شد و البته شعب آمازون در کشورهای مختلف این مسئله را تایید کردند.

شرکت آمازون در این ایمیل توضیح داد که «به تازگی متوجه شده است رمزهای عبور کاربران به خصوص آنهایی که روی دستگاه های الکترونیکی ذخیره شده اند در معرض خطر قرار دارند و آمازون با این اقدام کوشیده است جلوی ناامنی های احتمالی ارائه شده از سوی شرکت های توسعه نرم افزاری را بگیرد.»

رمز عبور
 

در انتهای این پیام گفته شد: «ما این مشکل را برطرف کردیم تا جلوی بروز هر گونه ناامنی سایبری گرفته شود.»

این ایمیل نشان داد شرکت های توسعه دهنده نرم افزار که با آمازون همکاری می کنند در این زمینه مشکلاتی را ایجاد کرده اند و همین مسئله باعث شده است تا آمازون بدون هماهنگی قبلی و اطلاع رسانی، رمز عبور کاربران خود را عوض کند.
 منبع :

تبلیغات