باج خواهی 3.6 میلیون دلاری هکرها از بیمارستانی در کالیفرنیا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد باج خواهی 3.6 میلیون دلاری هکرها از بیمارستانی در کالیفرنیا ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- هنوز مشخص نیست حمله هکری به بیمارستان لوس آنجلس چگونه رخ داده و هکرها از چه نوع آسیب پذیری استفاده کردند.

باج خواهی 3.6 میلیون دلاری هکرها از بیمارستانی در کالیفرنیا
,خواهی,میلیون,دلاری,[categoriy]

آکاایران: باج خواهی 3.6 میلیون دلاری هکرها از بیمارستانی در کالیفرنیا

رایانه های بیمارستانی در لس آنجلس از بیش از یک هفته قبل توسط هکرها از کار افتاده اند. این هکرها برای بازگرداندن اوضاع به حالت عادی درخواست دریافت ۳.۶ میلیون دلار پول را مطرح کرده اند.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، این مشکل تا بدان حد بالا گرفته که بیماران بستری شده در مرکز پزشکی Hollywood Presbyterian به بیمارستان های نزدیک منتقل شده اند. همچنین تمام ابزار پزشکی و پرتال های مورد استفاده از بیم سوءاستفاده آفلاین شده اند.

اوضاع در این بیمارستان تا حد زیادی به دوران ماقبل دیجیتال بازگشته و کارکنان مجبور به استفاده از دستگاه های فاکس و خطوط تلفن ثابت شده اند تا بتوانند امور روزمره خود را انجام دهند. همچنین برای حفظ سوابق پزشکی از کاغذ استفاده می شود.

هنوز مشخص نیست این حمله چگونه رخ داده و از چه آسیب پذیری بدین منظور سؤاستفاده شده است.

این احتمال وجود دارد که یکی از کارکنان بیمارستان با کلیک کردن بر روی لینکی آلوده یا باز کردن فایل ضمیمه مخرب باعث انتشار بدافزار در شبکه رایانه ای بیمارستان شده باشد. پلیس فدرال آمریکا در تلاش برای شناسایی عوامل این حمله هکری است.منبع :

باج خواهی 3.6 میلیون دلاری هکرها از بیمارستانی در کالیفرنیا گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات