رمزگذاری اختیاری بر روی تبلت های آمازون

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رمزگذاری اختیاری بر روی تبلت های آمازون ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- شرکت آمازون اعلام کرده است که با بسته به روزرسانی ویژه ای که در بهار سال جاری میلادی عرضه خواهد شد، به مخاطبان اجازه خواهد داد تا تمامی داده های تبلت خود را به صورت کامل، رمزنگاری کنند.

,رمزگذاری,اختیاری,تبلت,[categoriy]

آکاایران: رمزگذاری اختیاری بر روی تبلت های آمازون

شرکت آمازون اعلام کرده است که با بسته به روزرسانی ویژه ای که در بهار سال جاری میلادی عرضه خواهد شد، به مخاطبان اجازه خواهد داد تا تمامی داده های تبلت خود را به صورت کامل، رمزنگاری کنند.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از وب سایت خبری تحلیلی Engadget، ماجرای اپل و سازمان اف بی آی موجب ایجاد موجی جدید از رویکردهای متفاوت در رده مدیریت فناوری شده است و به همین دلیل نیز بسیاری از شرکت ها به دنبال ایجاد ساختارهای متفاوتی برای محصولات خود افتاده اند که آخرین نمونه از این شرکت ها، کمپانی آمازون است.

این شرکت که چندی پیش به علت عدم استقبال کاربران خود، سیستم رمزنگاری تبلت های این شرکت را در آخرین به روزرسانی از دسترس خارج کرده بود، از شرایط پیش آمده اندکی واهمه دارد و به همین دلیل نیز توپ را به زمین کاربران خود فرستاده است.

,رمزگذاری,اختیاری,تبلت,[categoriy]
 

به این ترتیب گفته می شود که به زودی و در آخرین به روزرسانی طراحی شده توسط این شرکت، قرار است تا این قابلیت به صورت مجدد به تبلت های آمازون بازگردند ولی تنها کاربران هستند که می توانند آن را فعال یا غیرفعال کنند.

به این ترتیب می توان انتظار داشت که در اوایل بهار سال جاری میلادی (آغاز سال ۱۳۹۵ شمسی) بتوان شاهد عرضه این به روزرسانی بود و اگر شما نیز از کاربران تبلت های آمازون هستید، بهتر است این قابلیت را مورد استفاده قرار داده و داده های خود را در محیطی امن تر نگهداری کنید.
 منبع :

رمزگذاری اختیاری بر روی تبلت های آمازون گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات