آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

رئیس سازمان پدافند غیرعامل اعلام کرد

 

آکا ایران- رئیس سازمان پدافند غیرعامل اعلام کرد: بخش اعظم پدافندهای غیرعامل به پدافندهای سایبری برمی گرد.

حوزه

آکاایران: شناسایی هشت تهدید در حوزه پدافند سایبری

رییس سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه در حوزه های حیاتی زیرساخت های غیرنظامی کشور طی سال های گذشته اقدامات بسیار موثری صورت گرفته، گفت: اکنون در ادامه مسیر خود بحث هایی مانند مصون سازی را نیز مدنظر داشته و با توجه به تغییر ماهیت تهدیدها از نظر تکنولوژی شیوه های پدافند غیرعامل نیز دستخوش تغییراتی شده است.

به گزارش آکا ایران به نقل از ایسنا، غلامرضا جلالی صبح امروز در آستانه دوازدهمین سالگرد راه اندازی سازمان پدافند غیرعامل در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات حضور یافته و به ارائه توضیحاتی درباره سازمان متبوع خود پرداخت.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل با اشاره به اینکه در حال حاضر در حوزه پدافند غیرعامل هشت تهدید شناسایی شده و در دستور کار قرار گرفته، متذکر شد: بخش اعظم به پدافند سایبری برمی گردد چرا که در این حوزه ارتش های سایبری مختلفی بر علیه زیرساخت های کشورهای مختلف در حال تلاش هستند.

جلالی پدافند زیستی، پدافند پرتوی، پدافند شیمیایی، کالبدی، مردم محور و اقتصادی را از دیگر محورهای مورد توجه سازمان پدافند غیرعامل نام برد و گفت: در نهایت پس از تمام این مراحل لازم است آمادگی های لازم نیز در حوزه تمام تهدیدها ایجاد شود.منبع :

پربازدیدها
تبلیغات