هک شدن هزاران مشتری اپراتور تلفن همراه وودافون در انگلیس

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هک شدن هزاران مشتری اپراتور تلفن همراه وودافون در انگلیس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- وودافون انگلیس برای دومین بار مورد حمله هکرها قرار گرفت.

هک شدن هزاران مشتری اپراتور تلفن همراه وودافون در انگلیس
,هزاران,مشتری,اپراتور,[categoriy]

آکاایران: هک شدن هزاران مشتری اپراتور تلفن همراه وودافون در انگلیس

شعبه انگلیسی اپراتور وودافون می گوید هکرها توانسته اند به اطلاعات شخصی نزدیک به دوهزار نفر از مشترکانش دسترسی پیدا کنند.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، از جمله اطلاعات سرقت شده می توان به شماره های تلفن همراه و برخی اطلاعات مربوط به حساب های بانکی اشاره کرد. این دومین حمله هکری به وودافون در انگلیس در یک هفته اخیر محسوب می شود.

وودافون تعداد مشتریان هک شده خود را حدود ۱۸۰۰ نفر اعلام کرده و می گوید اولین بار چهارشنبه شب متوجه این واقعه شده است. این حملات تا روز بعد نیز ادامه یافت و تحقیقات جنایی برای بررسی موضوع از روز جمعه آغاز شد.

هفته گذشته شرکت تاک تاک ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت و ... در انگلیس هم از سرقت اطلاعات نزدیک به دو میلیون کاربر خود خبر داد. تاکنون دو نوجوان ۱۵ و ۱۶ ساله و یک جوان ۲۰ ساله به این اتهام دستگیر شده اند.

وودافون در مجموع دارای ۱۸ میلیون مشترک خدمات تلفن همراه در انگلیس است. در دو ماه اخیر با هک شدن اپراتور تی .موبایل آمریکا، Dixons Carphone Plc و سونی و همین طور سایت اشلی مدیسون در مجموع اطلاعات ۳۶ میلیون نفر در دنیا شامل اسم و آدرس و ایمیل و اطلاعات بانکی به دست هکرها افتاده است.منبع :

هک شدن هزاران مشتری اپراتور تلفن همراه وودافون در انگلیس گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات