انتشار اطلاعات کارت پرواز در اینترنت امنیت مردم را به خطر می اندازد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد انتشار اطلاعات کارت پرواز در اینترنت امنیت مردم را به خطر می اندازد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- یک متخصص امنیتی با انتشار مطلبی از مردم خواسته حتی اطلاعات کارت های پرواز قدیمیشان را هم در اینترنت به اشتراک نگذارند.

انتشار اطلاعات کارت پرواز در اینترنت امنیت مردم را به خطر می اندازد
,انتشار,اطلاعات,کارت,[categoriy]

آکاایران: انتشار اطلاعات کارت پرواز در اینترنت امنیت مردم را به خطر می اندازد

کارشناسان امنیتی هشدار دادند که داده های ذخیره شده در قالب بارکد در پایین کارت های پرواز حاوی مطالب شخصی مهمی است که انتشار آنها در اینترنت اقدامی خطرناک است.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، این کارشناسان می گویند هکرها در صورت مشاهده اطلاعات بارکدهای کارت های پرواز می توانند به مالکان این کارت ها آسیب های جدی وارد کنند.

برایان کربز متخصص امنیتی با انتشار مطلبی در این زمینه در وبلاگ خود از مردم خواسته حتی اطلاعات کارت های پرواز قدیمیشان را هم در اینترنت به اشتراک نگذارند و به خصوص عکس هایی حاوی این کارت ها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک نگذارند، زیرا در مواردی از این اطلاعات برای پی بردن به جزئیات زندگی خصوصی افراد سوءاستفاده شده است.

به عنوان مثال بررسی تصویر یک کارت پرواز در اینترنت متعلق به خطوط هواپیمایی لوفت هانزا، یافتن اطلاعات مربوط به پروازهای گذشته و آینده یک فرد را به طور کامل ممکن کرده است.

بارکدهای یاد شده معمولا حاوی اطلاعات تماس افراد هم هستند و بدین شکل هم قابل سؤاستفاده می باشند.منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله انتشار اطلاعات کارت پرواز در اینترنت امنیت مردم را به خطر می اندازد شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

اینترنت در پرواز ایران

انتشار اطلاعات کارت پرواز در اینترنت امنیت مردم را به خطر می اندازد گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات